تجزیه و تحلیل: گسترش ایالات متحده-چین شکاف سوخت مغلوب ساختن پیشی جستن مودی توسعه

یک تکتونیکی تغییر در امریکا روابط با چین تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری — که مقامات هندی این باور است که در اینجا به ماندن و دوام بیاورید رئیس جمهور کنونی ایالات متحده — ارائه یک انگیزه جدید برای دفاع, امنیت, تجارت و فن آوری همکاری بین دهلی نو و واشنگتن در منطقه است.

ایالات متحده-چین تجارت و تکنولوژی جنگ است روشن ترین مظهر تغییر حس در دهلی نو گسترش این شکاف است و نه یک برگ برنده پدیده و نه گذرا. این رویکرد جدید ایالات متحده به چین است که مرکب و به احتمال زیاد در اینجا به ماندن و صرف نظر از نتیجه از ماه نوامبر انتخابات است. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن است که دیده می شود تا آنجا که از بیشترین افزایش تدابیر صدای در چین در واشنگتن با توجه به شناخته شده گرايش به صورت مایل به “برش یک معامله”.

مشترک نگرانی ها در مورد افزایش چین جدید نیستو باید بیمه های هند روابط با ایالات متحده قصد بازگشت به 1950s. این نگرانی ها ارائه شده در این زمینه برای برجسته هسته ای نهایی طی جورج دبلیو بوش در سال 2006 بازدید و همچنین به عنوان مشترک برای چشم انداز استراتژیک رونمایی طول باراک اوباما دیدار در 2015.

اما “پویا است و در حال حاضر تغییر در یک راه اساسی” گفت: سابق سفیر هند به چین Ashok Kantha. در سال 2005 در ایالات متحده و چین عمدتا تعاونی با وجود تفاوت است. در حال حاضر ایالات متحده است که به وضوح به دنبال در چین به عنوان یک استراتژیک “رقیب” و “بازنگری قدرت” به عنوان یک 2017 استراتژی امنیت ملی آن قرار داده است.

این ارائه فرصت ها و چالش های هند است که با دقت به گسترش روابط با امریکا در حالی که تمایلی به ناراحت چین — همسایه که با آن سهام حل نشده اند. “کالیبراسیون می شود سخت تر به عنوان ما تحت فشار بیشتری از هر دو” گفت: آقای Kantha. “نظر خود من این است که این وضعیت باعث ایجاد دهانه است که ما باید با استفاده از نه تنها فکر می کنم از تعادل است.”

یکی از این افتتاح چهار طرح با ایالات متحده آمریکا و استرالیا و ژاپن که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت او و نخست وزیر مودی بودند “احیای” از جمله از طریق گسترش همکاری در امنیت دریایی “برای اطمینان از باز و آزاد اقیانوس هند و آرام”.

روز سه شنبه دو کشور امضا a $2.6 میلیارد دفاع معامله به صورت 24 MH-60 Seahawk هلیکوپتریکی دیگر از شاخص های رشد دفاع روابط بوده که تدارکات تبادل قرارداد در سال 2016 به ارائه متقابل تعیین شده دسترسی به امکانات نظامی و ارتباطات سازگاری توافق in 2018 برای فعال کردن قابلیت همکاری بیشتر و فروش فن آوری بالا.

“این هیچ راز که چینی ها زیردریایی ها و کشتی های جنگی را آغاز کرده اند به طور منظم عملیات در اقیانوس هند در دهه گذشته و این مسلما ارائه برخی از انگیزه های پشت بیشتر تلاش های مشترک دریایی در دامنه آگاهی, هوش, های, و تمرینات نیروی دریایی از جمله اولین tri-خدمات نظامی, ورزش در ماه دسامبر گذشته گفت:” جف اسمیت و جنوب آسیا و پژوهشگر در بنیاد میراث تاکید بر این که “مشترک نگرانی ها در مورد چین دفاعی در طبیعت به جای در نظر گرفته شده برای تولید یک عملیات مهار-سبک استراتژی”.

آقای Kantha گفت: هند باید بیشتر با چهار با شروع از جمله استرالیا در سه جانبه نیروی دریایی ورزش مالابار با آمریکا و ژاپن و همکاری نزدیک تر در امور بشردوستانه و امداد رسانی و حفاظت از sealines از ارتباطات است. “کار بر روی طرح هایی معنا نیست که ما به دنبال مهار چین و به هیچ وجه تضعیف هند استراتژیک استقلال,” او گفت:, و اضافه کرد که هند تا به حال هیچ دلیلی برای بیش از حد حساس به چین نگرانی هایی اشاره کرد که چگونه چین در نظر گرفته هندی حساسیت در روابط خود با پاکستان است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه برجسته منطقه ای اتصال و نقطه آبی شبکه تحت فشار قرار دادند و آمریکا و استرالیا و ژاپن به ترویج بخش خصوصی به رهبری پایدار و ‘اعتماد’ گزینه برای زیرساخت — یک محجبه انتقاد از چین کمربند و جاده ابتکار. آقای مودی گفت که هند با آمریکا توافق بر اهمیت پایدار و شفاف تامین مالی در توسعه اتصال به زیرساخت ها در سراسر جهان است.

موانع باقی مانده. به عنوان یک ژانویه 28 مطالعه که توسط مرکز امنیت نوین آمریکا در واشنگتن قرار داده و آن را نیروهای آمریکایی در منطقه باقی مانده است “متناقض و ناهماهنگ و تحت ذوات”. همگرایی ممکن است در حال رشد اما راه رفتن بحث است که هنوز هم یک چالش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>