آناند Bhaskar جمعی آخرین موزیک ویدیو می گوید داستان از گمنام زندگی واقعی قهرمانان

هنگامی که شما فکر می کنم آناند Bhaskar جمعی شما فکر می کنم Carnatic ترکیب با سنگ; یک کلاسیک آموزش دیده صوتی نشان دادن توانایی های خود برای ویولن نت و گیتار الکتریک ریف. آنچه شما انتظار نداریم که یک پاپ راک-esque تجربه با همراهی گروه کر به صورت نهایی کر گفتن قصه های گمنام زندگی واقعی قهرمانان همان چیزی است که این گروه به تازگی منتشر شده موزیک ویدئو, ‘Main Hoon Zameen’, ارائه می شود.

هر چند نهایی و منتشر شد این شنبه با آهنگ خود به خود شکل گرفته بود سه سال پیش با ملودی توسط Bhaskar و شعر خود را مغبون رئیس آناند Karir از یک شیشه ویسکی محصولات. “ملودی برای اولین بار آمد. من فکر کردم آن را بسیار مهیج آن باعث ایجاد این اصرار به رسیدن به ارتفاعات جدید و افق های جدید. و این چیزی است که باعث شد این شعر می گوید:” Bhaskar.

با پرشور شعر آمد و این ایده از گفتن قصه از مردم که زندگی می کنند به آن “مختصر ساده است: به ما این توانایی را انتخاب کنید. برای مثال اگر امروز کسی که می خواهد به zameen (زمین) و فردا او را به asmaan (آسمان) — دو قطبی متضاد آن را خود و یا انتخاب خود را. که فکر ما را به افرادی که در واقع انجام این کار در زندگی واقعی افرادی که منتظر نیست برای جاه طلبی های خود را برای تسهیل می شود توسط عوامل خارجی است. آنها فقط بیرون رفتن و انجام آن است.”

پس از برخی تحقیقات و رفتن را از طریق یک رشته از توصیه های این تیم zeroed در سه زندگی نمونه هایی از این نگرش: Prayas بنیاد بنیانگذاران رامش Raut, حیوانات امدادگر Reshma Shelatkar و محیط زیست و عطف جزر و مد بنیاد خالق جورج رمدیس.

Raut را Prayas بنیاد ارائه شده است رایگان و شهریه کلاس ها به صدها محروم مدرسه کودکان نزدیک به 12 سال در حال حاضر, در علاوه بر این به ارائه آنها را با وعده های غذایی روزانه. رمدیس’ عطف جزر و مد بنیاد انتقال زباله های زیست تخریب پذیر برای ایجاد شهری جنگل غذایی در میان شهر شلوغ. Shelatkar شده است تغذیه و مراقبت از صدها نفر از حیوانات ولگرد برای 15 سال گذشته از خود او درآمد به عنوان یک معلم خصوصی.

یا بیشتر یافت تیم — آناند Bhaskar جمعی و یک شیشه ویسکی تولید خانه — پس از تحقیق جامع. “ما در مورد تعدادی از مطالعات موردی و این سه نفر شارت. برخی دیگر در دسترس نیست. ما نیز تا به حال در ذهن یک جامعه فعال است که انجام مقدار زیادی از کار خوب برای جامعه اما این تغییر که او در آوردن در مورد چیزی است که ما می تواند نشان می دهد در این ویدئو. ما می خواستیم به شلیک به مردم انجام آنچه انجام می دهند.”

برای مثال عکس هایی از کسانی که از رمدیس حفر خاک و آبیاری نهال; یک پسر جوان را به صورت نور به عنوان او به آرامی می داند چه Raut در تلاش است برای تدریس به یک گربه تکاپوی پایین دیوار و در سراسر خیابان را به سمت Shelatkar به عنوان او می گذرد. همه اینها تصاویری هستند در نتیجه از خدمه پس از این changemakers و تیراندازی فعالیت های روزمره خود را برای هفته —”آنها به تصویب رسید برای فیلم” روشن Bhaskar. صحنه های آمیخته با عملکرد تصاویری از گروه که “خدمه سفر کرده بود با ما به سه روش متفاوت را نشان می دهد: Calicut, حیدرآباد و پونا.” کل روند او می گوید: در زمان 18 ماه.

‘Main Hoon Zameen’ می گوید: Bhaskar, همچنین نشانه یک تغییر در گروه های موسیقی سبک. “این بخشی از یک EP به نام Ufaqکه به معنی ‘افق’ در اردو.

“Sonically ما معمولا بسیار سنگین راک. با این EP ما در حال حرکت در جهت پاپ راک. ما در حال فرار سنگین احساس می کنید در حالی که برای ، شاید ما آن را دوباره در آینده.”

چهار آهنگ EP همچنین ویژگی های عامیانه-آهنگ راک به نام “Dholaa’. “این اولین بار است که ما باید جرأت به قوم فضا. همچنین ویژگی های ما بسیار برای اولین بار با همکاری یکی دیگر از هنرمند می گوید:” Bhaskar. که هنرمند معروف Mame خان, پخش و خواننده عامیانه از راجستان. این است که یک قسمت از بسیاری از هیجان انگیز اولین ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید