Bharatanatyam ‘margam’ کارنامه همواره مورد علاقه با رقصنده در برابر موضوعی ترکیب. برای یکی دومی نیاز به یک کل بسیاری از وقت گیر پژوهش و خلاقیت و اصالت است. با پیوستن به تاسیس کارنامه مرحله یک نمی تواند به اشتباه و نه تحت یک اسکنر برای منحصر به فرد بودن. Anannya Chatterjee تصمیم به آج سنتی مسیر که در آن او تلاش برای ترکیب چند قطعه استثنایی از choreography by او برجسته گورو Jayalakshmi Eshwar. با عنوان “Nritya Swaroopa’ آن را به این لحظات خلاقیت که ایستاده بود و شب طراوت.

این وارونا Kouthuvam (سرود به خدای باران) گلچین از Navasandhi Kouthuvam (نه جهت خدایان) نادر بود که در آن ویژگی های وارونا هستند eulogised به عنوان برکت بر زمین و ایجاد آن که مدیون زندگی خود را به آب. Anannya توانایی به تصویر کشیده تورم رودخانه های شمعی اقیانوس ها در سراسر جهان و تمام کسانی که آب بدن را که مهلت برای بشریت است. عبور از فوت او به عنوان رقصید به تصویر کشیدن جریان آب به عنوان یک راه رفتن بود فوق العاده چشمگیر است. چمباتمه و رقص وضعیت به تصویر دوزیست قورباغه بود یک قطعه از برنامه های هنری.

این Maratha پادشاه Serfoji ترکیب “کاما Chatura…” شد یکی دیگر از قطعه منحصر به فرد است که رقصنده در زمان بازی کردن دوشیزه زاهدانه پارواتی سوال Kamdev (Cupid) که ارائه می دهد برای کمک به او متحد با لرد شیوا است.

ترکیب خود را درخشان بود در آنجا که آن را نفی در حالی که این ویژگی از ویژگی های شیوا به پارواتی جای خود را در حال حاضر وضعیت. آن را دشوار است برای بیان یک رقصنده به دو معنی متفاوت توصیف اما به artiste اعتبار آن باید گفت که او عدالت کافی به محتوای این قطعه منحصر به فرد.

این Balamuralikrishna tillana با قابل توجه آن مکث و کج کردن ریتم به زیبایی باز شدن در تطبیق nritta (رفت و آمد) که نگاه رمان در درون مجموعه ای از چارچوب است.

نیمه اول بود متین Alarippu به دنبال Jati swaram و Varnam – اجرا از آسیاب ورزش با هیچ چیز استثنایی در حد انتظار از یک چاشنی رقصنده. این آیه است که رفت و همراه با Alarippu mnemonics آسان نبود در گوش است. این varnam می توانست بهتر بود teermanam (تعطیلی); چشم, بیان, برای, خط, ‘موسوم به ساتی دورا ne kaana raa..’ باید یکی از تحسین و عشق و اشتیاق همه را با هم به جای بسیار موقر سپاس. اما Anannya را sanchari به swara (solfa گفتارها) به ارزش یک ذکر است.

در کل نشان می دهد, خواننده Sudha Raghuraman را رسا کیفیت مربوطه به اهنگ صدا و آواز ایستاده بود را وادار به توجه بینندگان نسبت به این ارکستر در هر حال حاضر و پس از آن. گورو Jayalakshi Eshwar در nattuvangam, Raghuraman در رابطه جنسی و Keshavan در سازهای کوبه ای ساخته شده به صورت عالی همراهی. انفرادی برگزار شد در دهلی نو هند زیستگاه مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی