‘اندروید Kunjappan’, ‘نه’, ‘Red’ باران: چگونه sci-fi و مبتنی بر فن آوری فیلم شانس در Malayalam سینما

یک مرد با پوشیدن لباس سفید mundu و یک نور سبز باد و پیاده روی بازگشت به خانه را از طریق یک نمونه کرالا روستایی همسایگی با سرپرست خود – کوتاه سفید اندروید نیز چادری در یک mundu با thorthu در اطراف شانه های او را. این که صدا سورئال و غیر محتمل دستور غذا را برای یک ضربه در Mollywood چند سال پیش. اما امروز پس از موفقیت اندروید Kunjappan 5.25, سال گذشته است.

این فیلم جسورانه تلاش از گذشته آثار علمی-تخیلی (sci-fi) و یا شبیه تم های علم و یا فناوری نیست و تا به حال موفقیت های زیادی در کرالا است. “من نگران نیست در مورد اینکه آیا یا نه آن خواهد بود یک موفقیت پس از من با اعتماد به نفس می کنند و اگر من آن را تبدیل به یک درام خانوادگی. بخش دشوار بود, حمایت, تولید کننده آن را به عنوان دو whammy – فن آوری فانتزی با septuagenarian شخصیت” می گوید: Ratheesh Balakrishna Pothuval که نوشته و کارگردانی Kunjappan.

A scene from Nine

Jenuse محمد را Prithviraj-starrer نه دیگر بود ‘علمی’ سینمایی تعجب 2019. Prithviraj نقش یک اخترفیزیکدان یک نادر بودن به خودی خود برای Malayalam, سینما, بررسی یک پدیده نجومی در فیلم. Jenuse می افزاید: “بیش از خالص, علمی تخیلی این فیلم یک تریلر روانی. که ساخته شده آن را بسیار خوش طعم تر دیده بان برای بینندگان است.”

انفجار از گذشته

تاریخ علم و فناوری در Malayalam سینما که سابقه بیشتر تلاش شکست خورده است. Madhu Muttom را Bharathan اثرکه به بررسی مفهوم ضد جاذبه و Vinayan را Athishayan (2007), یک داستان به وضوح با الهام از مارول را هالک هر دو موفق به ارتباط با مخاطب است. فقیر CGI ممکن است یک دلیل که چرا آنها کار نمی کند. “اگر این ایده بسیار خیالی و سپس این مهم را به مخاطبان احساس می کنند که آنچه که اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش قابل قبول است. فیلم های هالیوودی اغلب بودجه برای خوب CGI اما ما نیست. همین دلیل است که ما تصمیم به ایجاد یک اندیشه واقعی است که می تواند حرکت و حداقل دو شیرین کاری برای برخی از صحنه های در Kunjappan. CGI بود به حداقل نگه داشته شود” می گوید: Ratheesh.

در ضمن Rahul Sadasivan را قرمز باران (2013) بازیگران Narain بود که به خوبی ساخته شده, علمی تخیلی, هیجان انگیز. این بررسی شاید برای اولین بار در Malayalam سینما اضافی-زمینی تم با الهام از باران قرمز پدیده ای که رخ داده بود در کرالا در سال 2001. اگر چه آن قدردانی شد برای جنبه های مختلف آن در ساخت آن موفق به ترک تاثیر بر مخاطب است. اظهار نظر در سبک و موضوع این فیلم راهول می گوید: “این سبک مشغول به کار است که از غرب الهام گرفته شده بود افراد است که در حال بررسی وجود دارد. با این حال سخت به فروش چنین موضوع در کرالا از آنجا که محدود مخاطبان آن است.”

A scene from Joseph

اولین sci-fi در Malayalam منتشر شد در سال 1967. کارگردان P Subramaniam, Karutha Rathrikal شد اقتباس از رابرت لوئیس استیونسون مورد عجیب دکتر جکیل و آقای هاید با Madhu در نقش سرب است. جدای از آن, علم و تکنولوژی در Malayalam سینما شده اند محدود به دستگاه های ارتباطی ربات های قاتل و رنگ ورو رفته استراحت خائنانی در انجین Nazir فیلم به وضوح با الهام از کنسرت بربس از جیمز باند سری.

یک علم است که Malayalam سینما به کاوش خوبی است که علم پزشکی است. “پزشکی و اخلاق بوده اند به خوبی به تصویر کشیده شده در فیلم هایی مانند Amrutham Gamaya (1987) و Ayalum Njanum Thammil (2012). در ضمن سمت تاریک از جامعه پزشکی می آید تا در Nirnayam (1995) و یوسف (2019). Mohanlal در Ulladakkam (1991) و Soman در Thalavattam (1986) نشان داد که چگونه نقطه مقابل دو نفر تمرین همان حرفه ای می تواند” توضیح می دهد که دکتر کریس ابراهیم یک شهر بر اساس روانپزشک و چرم گاومیش فیلم. محبوبیت درام پزشکی و پلیسی در مالایالام Jenuse می گوید که به دلیل جنبه های اجتماعی پزشکی و نحوه آشنایی مردم با بیمارستان روش ها و پزشکان. این ممکن است یک دلیل که چرا Aashiq Abu این ویروس (2019) بود به خوبی دریافت شده به غیر از این واقعیت است که Nipah شیوع و شدت آن هنوز تازه بود در خاطرات مردم.

مجموعه ای در یک زمین آشنا

هر دو Ratheesh و Jenuse معتقدند که منظور از علم محور فیلم به کار در کرالا, داستان باید در یک زمین آشنا به Malayalam مخاطبان است. در واقع بهترین کار می کند هر دو در ادبیات و سینما با علم و یا فن آوری در قلب آن بودند تفسیر و یا نقد بر طبیعت انسان و جامعه است. می شود آن را آلدوس Huxely را شجاع دنیای جدید یا جیمز کامرون آواتار, داستان بود در مورد جامعه ما است.

به تلاش های اخیر در Malayalam سینما به تصویر کشیدن علم و فناوری – محور تم به نظر می رسد با الهام از این. “Kunjappan متولد شد و از من تمایل به کشف بیگانگی دستگاه های تلفن همراه در حال ایجاد در جامعه ما است. آن را الهام گرفته شده بود مشاهده است که امروزه مردم سفر در قطار به ندرت صحبت می کنند به آنها همکاری مسافران مانند ما در گذشته است. همه ما چسب برای ما روی صفحه نمایش” Ratheesh می گوید. او می گوید اندروید در فیلم نمادی از کلیت فن آوری است که ما را مشغول نگه دارید امروز.

A scene from ‘Virus’

اگر چه نه sci-fi, Aashiq را در مسیر شکستن ویروس است که یک فیلم بر محور یک تلاش علمی برای کنترل پتانسیل همه گیر. سيد Parari یکی از نویسندگان این فیلم اذعان می کند که آنها نگران بودند که چگونه مردم را دریافت خواهید کرد یک جهان پر از اصطلاحات پزشکی. او می افزاید: “بسیاری از لحظات دراماتیک در فیلم بودند که در اطراف برخی از نوع مفهوم علمی یا دیگر. بنابراین ما مراقب باشید تا اطمینان حاصل شود که این اسکریپت را به عنوان جذاب که ممکن است. اما پس از آن دوباره ترس از مرگ و امید جهانی هستند احساسات.”

برای هر فیلم به موفقیت Jenuse می گوید: تمرکز باید بر عناصر انسانی است که مردم می تواند مربوط به. نهمثلا بیشتر از یک سفر روحی و روانی از یک علمی یک. “برای بخش بزرگی از Malayalam مخاطبان این تم ها سخت به درک. بنابراین شما نیاز به آن را از نظر فرهنگی مربوط به آنها مانند Ratheesh را در Kunjappan,” quips به Jenuse.

اجتماعی و فرهنگی ارتباط در خصوص موضوع مراقبت از افراد مسن در کرالا Ratheesh معتقد است یک عامل در ساخت فیلم خود را یک موفقیت است. این بزرگتر جنبه اجتماعی ممکن است از دست رفته عامل در گذشته تلاش در sci-fi در مالایایی و یا شاید آنها فقط بدشانسی به بیرون می آیند قبل از نسل فعلی فیلم را برانگیخت تا به حال در صحنه وارد شدند.

با این وجود, Muhsin معتقد است یک گروه جدید از فیلم را برانگیخت تا از نسل-Z فراهم می کند فرصت برای Malayalam نویسندگان و فیلمسازان سعی کنید sci-fi و دیگر جسورانه, تم فانتزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>