Anganwadi کارگران جلسات آنلاین در COVID-19 مراحل

زنان و کودکان وزارت توسعه است به طور منظم به برگزاری آنلاین جلسات تعاملی با anganwadi کارگران برای اطمینان از ایمنی از زنان باردار و مادران شیرده پس از 21 روز مستند به پایان می رسد منابع گفت.

وزارت رسیده به بیش از دو لاخ anganwadi کارگران از طریق این جلسات تعاملی منابع گفت.

همچنین بخوانید: Anganwadi کارگران داده می شود تلفن های هوشمند برای نظارت بر POSHAN کار: وزیر

“زنان و کودکان وزارت توسعه را آغاز کرده است یک سری از تعاملی آگاهی جلسات با آنها را با استفاده از سیستم عامل های دیجیتال برای اطمینان از خط مقدم anganwadi کارگران باید اطلاعات دست اول در مورد اقدامات برای حفاظت از خود را از COVID-19 [حتی پس از این مستند به پایان می رسد]” یک منبع گفت. دولت نیز در تماس با کارشناسان بهداشت و درمان در این جا به آنها گفت. “تمرکز ویژه نیز داده می شود تا اطمینان حاصل شود که نیازهای تغذیه ای زنان باردار و مادران شیرده در حال ملاقات و حتی پس از 15 آوریل” یکی دیگر از منبع اضافه شده است.

روز یکشنبه دیجیتال جلسات تعاملی از جمله مقدمه ای بر ویروس اقدامات پیشگیرانه انجام شود و تاثیر روانی از COVID-19 در زنان و کودکان بودند انجام شده توسط وزارت منابع گفت. “چند اقدامات و پیشنهادات مورد بحث قرار گرفت برای حفظ فیزیکی و روانی و رفاه زنان و کودکان در میان همه گیر” یک مقام رسمی گفت.

در تلاش برای کمک به قربانیان خشونت های خانگی کمیسیون ملی برای زنان (NCW) تصمیم گرفته است به شکل یک نیروی کار از بیش از 15 سازمان های غیر دولتی برای کمک به زنان نیازمند منابع در این کمیسیون گفت.

این حرکت در می آید و چند روز پس از NCW گفت که آن را دریافت کرده است 69 شکایت از خشونت خانگی پس از تحمیل سراسر کشور مستند.

پس مارس 24 257 شکایات مربوط به جرایم علیه زنان دریافت شد که 69 بودند از خشونت NCW رئیس Rekha Sharma گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید