آنگلا مرکل انتقاد شدید ‘مسموم’ از نژاد پرستی پس از نه کشته در تیراندازی

آنگلا مرکل صدر اعظم را محکوم کرد “سم” از نژادپرستی در روز پنج شنبه پس از یک تیرانداز مشکوک به راست اعتقادات کشته شدن نه نفر در یک قلیان بار و یک کافه در شهر هاناو.

مظنون شناسایی شده که 43 ساله آلمانی Tobias R. مرده پیدا شد در خانه خود را پس از یک ساعت-طولانی تعقیب جنایتکاران. بدن خود را 72 ساله نیز داشت در تخت در آنچه به نظر می رسد یک قتل-خودکشی.

فدرال ضد ترور دادستان تحقیق در این مورد گفت: آنها را دیدم “یک بیگانه انگیزه” در پشت حوادث آخرین حمله مرگبار متهم در سمت راست در آلمان است.

Angela Merkel slams ‘poison’ of racism after nine killed in shooting

“نژادپرستی یک سم نفرت سمی است و این سم وجود دارد در جامعه ما است و در حال حاضر به سرزنش بیش از حد بسیاری از جنایات” خانم مرکل گفت که در برلین.

در میان کشته شدگان بودند “چند قربانی کردی مبدا” در کن-Med انجمن کردها در آلمان در بیانیه ای گفت.

خونریزی فرو آلمان به عزاداری و تظاهرات برنامه ریزی شده در برلین هاناو و سایر شهرستانها در روز پنج شنبه به افتخار قربانیان. بستگان و دوستان قربانیان جمع آوری شده در عرصه نوار در اطراف ظهر دوشنبه گزارش خبرنگار خبرگزاری فرانسه گفت: “در آغوش یک دیگر در اشک.

قاتل سند

در درهم و برهم 24-صفحه سند دیده شده توسط AFP ادعا مسلح نوشت که مردم از بیش از دو دوجین کشور باید “نابود”.

او همچنین گفت که او تا به حال هرگز با یک زن است که او مقصر بودن “تماشا” توسط نامشخص در خدمات مخفی.

خانم مرکل متعهد به مبارزه علیه “تمام کسانی که سعی در تقسیم آلمان”.

او با اشاره به قتل های انجام شده توسط نئو نازی ها “NSU” تلفن بین سال های 2000 و 2007 و همچنین در ماه ژوئن گذشته را قتل pro-مهاجر سیاستمدار والتر Luebcke و مرگبار ضد یهودی در حمله هلی در ماه اکتبر به عنوان نمونه هایی از تهدید ناشی از حق دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>