خشم رهبر حزب دموکرات با انتقاد BJP را تهدید می کند رهبر حزب ‘نقش’ در انتخابات ایالات متحده و سپس حذف صدای جیر جیر

در یک پاسخ قوی به انتقاد از آمریکا و رهبر حزب دموکرات برنی ساندرز ارشد Bharatiya Janata رهبر حزب تهدید کرد که حزب حاکم خواهد بود “مجبور” به وید به ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری. این صدای جیر جیر بود که بعد از حذف بدون نظر بیشتر تهدید به گودال حزب حاکم در برابر مخالفت دموکرات ها در انتخابات آینده آنجا که BJP-گروه های متحد در انگلستان متهم به مبارزه در برابر مخالفان حزب کارگر در انتخابات در ماه دسامبر.

“چقدر تا کنون خنثی ما مایل به شما ما را وادار به ایفای نقش در انتخابات ریاست جمهوری” نوشت: B. L. Santosh این BJP را دبیر مسئول سازمان در توییتر در روز پنج شنبه صبح. “معذرت می گویند پس…اما شما قانع کننده ما,” او اضافه شده است.

آقای Santosh شد واکنش به یک صدای جیر جیر توسط آقای ساندرز که به نام رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به خشونت برانگیخته توسط تابعیت (متمم) قانون (CAA) “یک شکست از رهبری است.”

“بیش از 200 میلیون مسلمان تماس هند صفحه اصلی. گسترده ضد اسلامی اوباش خشونت به کشته شدن دست کم 27 و مجروح بسیاری از. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ گفت: “که تا به هند” این یک شکست از حقوق بشر” آقای ساندرز گفت.

در پاسخ به یک سوال در مورد خشونت در یک کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو در روز سه شنبه آقای ترامپ گفت که “ترک آن را به هند” برای مقابله با کا و تظاهرات و اضافه کرد که او تا به حال نه در مورد خشونت در دهلی نو با نخست وزیر نارندرا.

آقای ساندرز به انتقاد آقای مودی در موارد متعدد از جمله نوشتن یک op-ed که به نظر می رسد در هوستون کرونیکل در روز گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن-مودی مشترک تجمع “پرونده مودی” در هوستون در سپتامبر گذشته که در آن او با اشاره به ایالات متحده را “سکوت پر سر و صدا در کشمیر”.

در اوایل این هفته آقای ساندرز’ مشاور سیاست خارجی هند-آمریکا نماینده Ro خناس بود نیز گفت: در حالی که هند باقی مانده مهم استراتژیک متحد “در هند است که اسیر تخیل و جهان جهات است که هند از سال 1947 هند شکل توسط گاندی و نهرو. آن را به هند از قرن یازدهم. هر گونه تلاش برای تضعیف هند مفهوم به عنوان یک دموکراسی کثرت گرا و بازگشت به قرون وسطی را نمی خواهد در هند بهره است.”

این مودی دولت نیز ابراز مخالفت خود از رهبر حزب دموکرات Pramila Jayapal تصمیم به آوردن یک کنگره آمریکا قطعنامه ای در کشمیر در سال گذشته و خارجی وزیر امور S. Jaishankar حال حاضر برای شرکت در یک خانه کمیته امور خارجی دیدار به عنوان او دعوت شده بود به عنوان به خوبی. خانم Jayapal قطعنامه در حال حاضر 62 همکاری حامیان مالی از جمله 5 جمهوریخواهان اما هنوز آورده شده است برای یک رای.

در سال گذشته هندو گزارش شده بود که دولت بریتانیا تا به حال به طور رسمی “ابراز نگرانی” به وزارت امور خارجی و به BJP خارجی سلول مورد نظر ساخته شده توسط یک رهبر وابسته به BJP خواستار انگلیسی-سرخپوستان را به رای دادن به حزب محافظه کار و حزب کارگر برای حل آن نخوری تصمیم به لغو ماده 370.

در آن زمان وزارت امور خارجی منابع گفته بود که “انتخابات یک موضوع داخلی از انگلستان افرادی که رای دادند در انتخابات همه اتباع انگلستان. ما نمی خواهید به درگیر شدن به آن بخش از جمعیت خود را در حمایت از آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>