‘Angrezi متوسط’ نقد و بررسی فیلم: حتی Irrfan Khan حضور نمی تواند نجات این طولانی درام

قابل توجه ترین چیز در مورد Angrezi متوسط است که مجموعه ای از جالب بازیگران آن موفق به دریافت در هیئت مدیره. بسیاری از آنها اما هستند یا محدود به ناچیز نقش یا قربانیان به تخت نوشتن پیش پا افتاده است که آنها خود را نمی تواند نجات خود را با وجود کمال مهارت های نمایشی و صفحه نمایش با حضور. و به فکر می کنم که نوشتن اعتباری است که به اشتراک گذاشته شده توسط چهار نویسندگان. این یکی بیش از حد بسیاری از نویسندگان که غنایم طرح.

فراموش نکنید که پرواز این فیلم به نظر نمی رسد برای نگه داشتن با هم به خوبی در زمین با وجود جالب قضیه است. Champal Bansal (عرفان خان) یک sweetshop مالک در Udaipur می خواهد برای کمک به دختر خود Tarika (Radhika Madan) تحقق بخشیدن به رویای خود را از رفتن به لندن برای مطالعات بیشتر است. این می توانست جالب و عاطفی جوانه زدن به رابطه بین یک محافظ ملکی تنها پدر و یک دختر که می خواهد به ورزش بال و خاموش است. این می تواند همچنین pirouetted در مسائل کلاس پویایی و تحرک است. دور از آن.

Angrezi متوسط

  • مدیر: Homi Adajania
  • بازیگران: Irrfan Khan, Deepak Dobriyal, Radhika Madan, Kareena Kapoor Khan, Dimple Kapadia, Ranvir Shorey, Pankaj Tripathi Kiku Sharda, Zakir Hussain, Tillotama Shome
  • زمان اجرا: 145 دقیقه
  • داستان: Champak Bansal یک sweetshop مالک از Udaipur می خواهد به ارسال دخترش Tarika به لندن برای مطالعات بیشتر

به جای هر گونه متمرکز پیشرفت در روایت این فیلم در بهترین حالت باقی می ماند و مجموعه ای تصادفی از بی ربط و تلویزیون توالی طولانی و کشیده شوخی. یک کمدی بزن و بکوب اما کاملا unfunny دادگاه نبرد بر سر عنوان یک شیرین, فروشگاه یکی دیگر از طولانی یکی از Champak دادن به سخنرانی در انگلیسی دست و پا شکسته در یک تابع در Tarika مدرسه به ویژه در یک قاضی فاسد. بیشتر وجود دارد: یک فوران اعترافات در طول یک نوشیدن جلسه با برادر Gopi (دیپاک Dobriyal) و اچ (Kiku Sharda) یک مجموعه قطعه مربوط به کریکت-محبت لندن Babloo (Ranvir Shorey) اخراج درام در فرودگاه هیترو و تهیه غیر قانونی پاسپورت در دبی از تونی (Pankaj Tripathi). همه حالات است که معدن گسترده کلیشه و ظرف پوچ ساختگی و کودکانه و طنز.

غیر محتمل و تاب از طرح کار کرده اند, به عنوان آنها را در بسیاری از جریان اصلی سینما وجود دارد ذاتی خود نمایی و توانایی ذاتی برای رسیدگی به این احمقانه است. اینجا همه چیز به نظر می رسد سخت به دسته شمشیر. مواد و ساز به وضوح نمی متعلق به هر یک از دیگر. وجود دارد دیگر اصول از دست رفته است. راجستانی لهجه از شخصیت ها به نظر می رسد برای آمدن و رفتن خود را شیرین خواهد کرد و اوقات فراغت است. Radhika Madan راه صحبت کردن طولانی مدت لگدمال می شود به خصوص ادب و گریتینگ. یکی نتواند مهم خودانگیختگی بین او و خان در خود فعل و انفعال و چهره آف. در واقع خان بازدید آن را بهتر با برادر دیپاک Dobriyal. Angrezi متوسط است که یک فیلم تا به حال شده است در انتظار برای دیدن خان در صفحه نمایش بزرگ ، او را به شیار زحمت اما این فیلم اجازه می دهد تا او را به پایین.

کمتر شخصیت ها در فیلم و خارج از آن را بدون هیچ گونه اطلاع قبلی. Tillotama Shome رفته بود قبل از من می تواند دو جرعه از قهوه است. به طرز عجیبی تنها لحظه که برای من کار کرده بودند و آنهایی که مربوط به یک رویارویی بین مادر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری که Champak و برادر خود را به دست انداز در لندن است. Dimple Kapadia و کارینا کاپور طول ظاهر خود را با وجود بازیگران هستند که نور صفحه نمایش برای یک زمان کوتاه. این جنایتکار به اچ آنها و رابطه خود را به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر