وزیر دامپروری و لبنی توسعه K. Raju روز پنج شنبه اعلام کرد دولت در سطح جوایز نهاد توسط دامپروری بخش برای کشاورزان و ماموران برای سال 2018.

Vinod Kumar T. C. از کلم شده است حکم از بهترین کشاورز لبنی در دولت است. جایزه برای بهترین مزرعه های لبنی به صورت تجاری بوده و برنده توسط Biju یوسف Ernakulam. جایزه برای بهترین مجتمع کشاورزی رفته به Georgekutty P. J. از تریسور. هر سه جایزه حمل یک جایزه نقدی ₹1 لاخ های استنادی و یک پلاک.

زن جوانی کشاورزان

جایزه برای بهترین مرغ کشاورز شده است صعود توسط Pradeep Kumar S. از کتیم. بهترین زن و جوانان کشاورز جوایز برنده شد توسط Mayadevi A. N. و Tenjish A. ترتيب هر دو نقطه از Alappuzha. این جوایز حمل یک جایزه نقدی ₹50,000 های استنادی و یک پلاک. این داوران به ریاست مدیر دامداری و همچنین انتخاب بهترین نمایشی ماموران برای به رسمیت شناختن. Manju, Sebastian V. Sunil Kumar and M. K. Pradeep Kumar شد حکم بهترین منطقه دامداری افسران در سال 2018 است. Ambika دوی G. و ایوب A. بودند برندگان مشترک برای بهترین معاون جایزه. دیگر برندگان در دسته بندی های مختلف بودند Deepu فیلیپ ماتیو Sajith کومار S. (دکتر دامپزشکی), Beena D. (فرمت افسر) توماس یعقوب Sajeev کومار S. (مزرعه افسر), Sunitha Karunakaran (آزمایشگاه افسر), C. R. Shanavas, Govindan T. R. (زمینه افسر) و Biju S. (دام افسر). همه wll دریافت جایزه از ₹25,000.

کمک برای کشاورزان

وزیر Pinarayi Vijayan را ارائه جوایز در کشاورزان پاسخگویی اینجا را در 4 فوریه. وی همچنین از توزیع کمک های مالی برای کشاورزان تحت طرح های مختلف و راه اندازی یک تعاونی جامعه برای بز کشاورزان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی