انیمیشن هنرمند Appu VK می دهد پیچ و تاب و به محبوب خائنانی در Malayalam سینما با کاریکاتور

او grins و می گوید در گی ترک, ‘Shammi heroyaada… قهرمان’. Appu VK لذت می برد Fahadh Faasil را روانی Shammi در Kumbalangi شب آنقدر که انیمیشن هنرمند در او هدر رفته هیچ زمان در caricaturising شخصیت.

“خفاش اولین موجودی که به ذهن آمد… آن مگس اما یک پرنده نیست. Shammi بیش از حد است که دو شخصیت. همچنین از آنجا که خفاش ها همواره در ارتباط با ترسناک در فیلم های ما به خصوص در حال حاضر زمانی که آنها شناخته شده برای انتقال بسیاری از بیماری های کشنده” او با خنده می گوید.

Shammi from ‘Kumbalangi Nights’

آن را نه تنها Shammi است که با توجه به “شیک caricaturisation” توسط هنرمند. او گرفته تا شش محبوب تر خائنانی از Malayalam سینما و تعبیر آنها ارتباط هر نقش با یک حیوان خاص است. دوباره تصور شخصیت های مربوطه خود را در صحنه و لباس ارسال شده در Facebook صفحه (Appu VK).

خائنانی در لیست هستند Keerikkadan خوزه (Kireedam), Kulappully Appan (Aaram Thamburan) جان Honayi (در هریهر نگر), Appani راوی (Angamaly Diaries), Rawther (ویتنام مستعمره) و سوامی Amoorthananda (Ekalavyan).

Appu

“هر کاریکاتور توسعه داده شده است بر اساس برخی از جنبه های مربوط به شخصیت است. برای مثال در مورد Keerikkadan خوزه (با بازی راج موهان) من در زمان کلمه ” keeri معنی خدنگ از خود نام و مشغول به کار در اطراف آن است. Appani راوی (Sarath Kumar یا Appani Sarath) است که در ارتباط با بازی در فیلم, و اگر چه او لاغر به منظور خارج کردن شرارت من متصل تصویر خود را با یک گراز وحشی” توضیح می دهد که 26 ساله.

Rawther from ‘Vietnam Colony’

Telugu بازیگر Vijayaranga Raja که پر از صفحه نمایش با هیکل عظیم به عنوان Rawther شده است ترسیم به عنوان یک خرس. سوامی Amoorthananda (Narendra Prasad) این godman با ضخامت مو و ریش در حال اجرا یک کارتل مواد مخدر خاطر نشان کرد Appu شیر-نوعی میمون دنیای قدیم دم جان Honayi آسان بود به تصور کنید که مانند یک روباه.

در میان علاقه مندی های خود است Kulappully Appan حیله گری ارباب فئودال essayed با شکوفا by Narendra Prasad, picturised به عنوان یک تمساح. البته از آن است که برش در سراسر چشم راست خود را به خوبی! “من می ترسم از تمساح. انتخاب حیوان تکمیل نهایی توالی مبارزه شات در بانک رودخانه. Keerikkadan یکی از آخرین من ساخته شده است و مخصوص چون من احساس من بهبود خودم ، با این حال من احساس می کنم Shammi و Appani راوی می تواند بهتر بوده است,” او می گوید.

Keerikkadan Jose from ‘Kireedam’

یکی از شخصیت او نمی تواند شامل شد Mundakkal Sekharan از Devasuram. “در آن زمان احساس کردم خسته شدم و می خواستم به حرکت به چیز دیگری” او خنده.

او اشاره می کند که این سری است مانند “گرم کردن جلسه” به آینده آزمایش در ساخت کاریکاتور. بومی اتینگل, Appu در حال حاضر در “مجبور شکستن” از کار خود را در فوجیان در چین پس از شیوع کروناویروس. “من شروع به کار بر روی این سری در چین, آیا برخی از آن را در حالی که در پرواز بازگشت به خانه به پایان رسید و آن را در صفحه اصلی که در آن من در حال حاضر قرنطینه می گوید:” Appu که به پایان رسید خود را در دوره های انیمیشن از Toonz انیمیشن در قرنی.

پس از کار با این شرکت کرد و به دریم در بنگلور قبل از حرکت به چین سه سال پیش برای کار با پایگاه FX سه بار برنده جایزه امی جلوه های بصری و انیمیشن های شرکت.

اولین هالیوود پروژه او در آرزو اژدهازنجان به انتشار در چند ماه زمان است. “برای من, انیمیشن سنگ پله به سینما. من جاه طلبی برای تبدیل شدن به یک فیلمساز” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر