Ankur Tewari در آهنگسازی برای نمایش وب ‘REJCTX2’

موسیقی هیجان انگیز نشان می دهد وب سایت REJCTX2 در مورد به جریان به زودی در Zee5 و آهنگساز-خواننده Ankur Tewari باز کرده است تا در روند ایجاد آن آهنگ. “ایده این بود که به سرودن آهنگ جذاب است که به راحتی hummable در حالی که حفظ یک احساس است که آنها در اتاق خوابگاه و نه در یک حرفه ای hi-tech studio. موسیقی طنین انداز با هشت تا بچه در نشان می دهد. ما می خواستیم این آهنگ ها به عنوان یک فرمت به شخصیت آنها بازی در نمایش” گفت: Ankur با اشاره به جوان شخصیت های اصلی.

“موسیقی و شعر بود برای جوان و جوان است. بنابراین ما تصمیم به همکاری با دانش آموزان از یک مدرسه موسیقی به نوشتن طرح ملودی و کلمات. سپس ما به پایان رسید تا پرداخت لبه های خشن حفظ ایده های خام است که این دانش آموزان در آورده,” او اضافه شده است.

کارگردان گلدی Behl دوم فصل ستاره عشا گوپتا Sumeet Vyas, Masi Wali, Anisha ویکتور Saadhika Syal, Ayush Khurana, Ridhi Khakhar و Prabhneet سینگ.

REJCTX2 یک نوجوان موسیقی هیجان انگیز و آمدن از سن داستان که حول محور زندگی هفت, هندی, دانش آموزان, Jefferson, دنیا مدرسه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>