چه سرود وحدت و مقاومت در برابر صدا مانند ؟ در آن زمان آن را برش عصبانی و فوری, مانند, دوبله شارما و الهی است ‘آزادی’. و گاهی اوقات به عنوان Ankur Tewari را ‘Woh همهمه Nahin’ نشان می دهد آن است که احساسی آواز خواندن همراه ملودی.

خواننده و ترانه سرا, آخرین آهنگ منتشر شده JioSaavn است پاسخ خود را به خشونت جاری در دانشگاه دهلی نو — جامع Millia اسلامی و دانشگاه جواهر لعل نهرو (JNU). ‘Woh همهمه Nahin’ (که نیست ما) را انتخاب و خود را جدا از کسانی که “انتشار این سیاست نفرت می گوید:” Ankur. “این عبارت به من آمد که چگونه نفرت از برخی ریاکارانه مردم ربوده بسیاری از چیزهایی که دیده می شود به عنوان صلح آمیز زودتر مانند پرچم و سرود ملی. این ایده شده بود زنگ در سر من برای مدتی.”

آن را در اوایل ماه گذشته در شب است که خشونت را در JNU به عنوان اراذل و اوباش حمله به دانشجویان در داخل دانشگاه که Ankur قرار دادن این ایده به کلمات و تنظیم آن را به موسیقی است. حتی اگر آن را به طور رسمی منتشر شد و چند روز پیش او با بازی ترانه روز بعد در بمبئی تجمع در همبستگی با دانشجویان از JNU. “من به وضوح به یاد داشته باشید من را فراموش کرده یک خط در حالی که بازی و عذر خواهی کرد و گفت من فقط نوشت: این ترانه دیروز, بنابراین من نمی تواند به یاد داشته باشید این خطوط است. Vishal Bhardawaj نشسته بود سمت راست وجود دارد و او گفت: ‘it’s okay, خشونت نیز تنها دیروز اتفاق افتاده است.’ پس از آن همه کاملا ارگانیک است.”

این آهنگ علاوه بر خط اجتماعی آگاهانه آهنگ های که به او شده است ساخت برای چند سال گذشته. قبلی آهنگ, ‘Aainda’ بیش از حد بود حفاری در نفرت-spouting رسانه های اجتماعی. ‘Woh همهمه Nahin’ فاقد پرخاشگری اما هنوز هم موفق به خاطره انگیز, پایان دادن به در یک گروه جمعیت آواز خودداری کنند همراه با Ankur. “من عاشق ملودی و راه آنها اکو در ذهن مردم. من می خواهم مردم را به احساس صلح آمیز و دوست داشتم زمانی که آنها شنیدن این آهنگ. آن است که در مورد نشستن در کنار هم و حتی با افرادی که نمی موافقت خود را با ایدئولوژی و مدنی گفتگو.”

Ankur Tewari’s ‘Woh Hum Nahin’ is an anthem for peace

خواننده یکی در میان بسیاری از هنرمندان و نوازندگان امینی کمدین و طراحان گرافیک که گرفته اند یک موضع در جنبش دانشجویی در برابر کا/NRC.

در حالی که او خوشحال است در مورد او می گوید: تعداد زیادی از مردم صحبت کردن مهم نیست برای او. “من انجام داده اند کنسرتهایی که در آن هیچ کس نشان داد و دیگران که در آن 50,000 مردم نشان داد. آن شده است هرگز در مورد اعداد — حتی اگر یک نفر را نشان می دهد و سهام رویای من این است که به اندازه کافی برای من.”

با وجود این واکنش این است که دریافت تا کنون Ankur حاضر به آن اعتراض سرود: “تظاهرات یک مفهوم منفی به آن است. من فکر می کنم این بیشتر به عنوان یک صلح سرود. در زمانی که عوامل نفرت در حال تلاش برای شکل ما این است که در مورد ایستاده هم,” او می گوید. “کل آهنگ در مورد ایستاده در وحدت و همبستگی. پس از دوران کودکی یکی از چیزهایی که من را درک کرده اند در مورد ملت ما این است که وحدت در کثرت و من به طور کامل در آن اعتقاد دارند. اگر شما فکر می کنم شما می توانید ما را تقسیم است نه ما.”

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی