یکی دیگر از COVID-19 بیمار می میرد در هیماچال پرادش; تلفات افزایش می یابد و به 11

این COVID-19 مرگ و میر در هیماچال پرادش افزایش یافته و به 11 بعد از 75 سال از فوت بیمار در ساعات اولیه روز شنبه, مقامات گفت.

بیمار یک زن از Sarkaghat tehsil را Dagoh ایجاد کرد در مندی منطقه درگذشت حدود 3:30 صبح در شری لعل بهادر Shashtri دولت کالج پزشکی و بیمارستان (SLBSGMCH) ارشد پزشکی, سرپرست,,,, Dr Jeeva Nand Chauhan گفت.

او نیز مبتلا به نارسایی کلیه و سندرم زجر تنفسی حاد, او گفت:, و اضافه کرد که پذیرفته شد به SLBSMCH در مندی در جولای 16.

با این تعداد COVID-19 مرگ و میر در کشور افزایش یافته است به 11.

مرگ شامل است که از 70 سال از دهلی نو که ماندن به حال شده است در یک کارخانه خانه مهمان در Baddi در سلن منطقه پس از 15 مارس. او آزمایش مثبت و درگذشت در PGIMER در Chandigarh در 2 آوریل.

در ابتدا دولت در بخش بهداشت و درمان نشان داد مرگ او در آن ثبت است اما بعد از آن متوقف شد انجام این کار بیان کرد که طبق پروتکل مرگ او باید گنجانده شود در Chandigarh که در آن او تا به حال آزمایش مثبت است.

بر خلاف Chandigarh مقامات گفتند مرگ او باید شامل رکورد هیماچال پرادش از او که در آن اشاره شده است.

دولت عفونت چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 1,564. در حالی که 1,062 نفر بهبود یافته اند و 15 مهاجرت کرده اند از دولت تا حال حاضر. دولت در حال حاضر 474 فعال, موارد, مقامات گفت.

سلن دارای بیشترین تعداد فعال موارد در دولت در 196 پس از 49 در سیرمور, 48 در Kangra, 47 در Shimla 39 در اونا, 23 در چمبا, 19 در بیلسپور, 17 در Kinnaur, 14 در Kullu, 11 در مندی و 11 در همیرپور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>