آنوشکا شانکار و هنر شفا

سه تار نوازنده آنوشکا شانکار آخرین قسمت عشق نامه باز می شود با چشم روشن’ با صدای تودماغی از سه تار زدن روشن و تیز داشته باشید. آن را مقدمه ای برای قدرتمند متن ترانه خوانده شده توسط خواننده و ترانه سرا و تهیه کننده Alev لنز: ‘آیا او احساس جوان تر از من به عنوان شما در حال دروغ گفتن در تخت خود را…’. آشکار است که این آهنگ به تلاش در تطهیر است. این آلبوم نوشته شده بود در مدت کوتاهی پس از شانکار را طلاق از فیلمساز جو رایت در سال 2018 که او در سال 2010. بیش از شش آهنگ 38 ساله نوازنده بهبود می یابد از درد او در حالی که برخورد با میل دل شکستگی و از دست دادن. در مصاحبه با هندوشانکار expounds در رابطه با آسیب پذیری موسیقی-ساخت و آگاهانه تصمیم به همکاری با هنرمندان.

ثانیهow آیا شما از آمدن به شرایط با تخمگذار قلب خود را در خط برای جهان است ؟

وجود قدرت های بزرگ در آسیب پذیری آن را به عنوان طول می کشد شجاعت به فشار از طریق ترس و به اشتراک گذاری درست خود با دیگران است. در موسیقی که آسیب پذیری واقعا صحبت می کند به شنوندگان آن را به عنوان اتصال با قلب خود را. من برای پیدا کردن آن به طور فزاینده ای ساده تر به عنوان سال رفتن به اعتماد که من می تواند آسیب پذیر در موسیقی من.

چگونه شما را توصیف موسیقی خود را تکامل با انتشار جدید EP?

در نامه های عاشقانه من تمرکز به طور انحصاری در آواز و موسیقی و ایجاد یک مجموعه ای از آهنگ ها که به طور مستقیم آدرس شکستگی و متعاقب آن احساسات در راه است که موسیقی بی کلام تنها می تواند اشاره در.

من احساس می کنم عشق نامه شده است بخشی از یک سفر طولانی به سمت یک کار بسیار ساده است, های بین المللی صدا است که در آن سه تار است و دیگر عجیب و غریب و یا کلاسیک اما به سادگی یک ابزار بیان که در کنار صدا و متقابل نوع عناصر.

چگونه شما را با هم زن نیروی آلبوم ؟

در ابتدا آن را یک فرایند طبیعی, نوشتن آهنگ با زن نوازنده دوستان من صرف زمان با صحبت کردن در مورد تجارب و دیدگاه یک زن در روابط مادری و موسیقی است. پس از آن شروع کردم و به دنبال این بیشتر فعالانه مایل مجموعه ای از آهنگ ها به شدت زنانه است. البته وجود برخی از فوق العاده مردان درگیر در این پروژه نیز یعنی من به طور منظم ضربی Pirashanna Thevarajah و یک زن و شوهر از درخشان مهندسین و مخلوط مهندسین. من می خواستم که شامل زنان در سمت های فنی و همچنین همکاری با مهندسین و تسلط مهندس و تنها به حال خودم و دوستم Alev لنز به عنوان تولید کنندگان.

چرا شما در تمرکز تغزلی موسیقی پس از تغییر به رکورد برچسب جیوه KX?

در نامه من با تمرکز به طور انحصاری در آهنگ با شعر ایجاد یک مجموعه ای از آهنگ ها که به طور مستقیم آدرس شکستگی و متعاقب آن احساسات در راه است که موسیقی بی کلام تنها می تواند اشاره در. عشق نامه شده است بخشی از یک سفر طولانی به سمت یک کار بسیار ساده است, های بین المللی صدا است که در آن سه تار است و دیگر عجیب و غریب و یا کلاسیک با این حال به سادگی یک ابزار بیان که در کنار صدا و متقابل نوع عناصر.

Cیک شما به ما بگویید که در مورد عشق نامه و سفر که آن را عبور از طریق شعر ؟

این مجموعه ای از آهنگ عشق و تاملات در شکستگی دست دادن و افزایش از طریق درد. ‘Black’ شامل Ibeyi اول بود تنها من منتشر شده از. به دنبال آن “آن عبارت” و همچنین “چشم روشن” و ” در این دهن,’ هر دو شامل Alev لنز. این EP شامل دو نفر بیشتر آهنگ های Alev به نام “کیف پول” و ” فضا است.’ بسیاری از آهنگ ها بر روی نامه نوشته شده بود در حالی که من با ازدواج به پایان رسید. آن است که همه به طور کامل زندگینامه. این مطلب که روند پایان دادن به یک رابطه, الهام بخش من برای نوشتن برخی از غمگین درونگرا یا غور و آهنگ ها به عنوان مشترک است برای نوازندگان!

این لایه های مختلف از شخصی برای من به اشتراک گذاری موسیقی که تحت تاثیر قرار شده است تا به طور مستقیم از خود من عاشقانه تجارب است. من نوشته از شخصی به محل قبل از. بسیاری از آهنگ ها را با پدر من عبور بر روی ‘اثری از شما به عنوان مثال – و یا تجربه باردار شدن, تبدیل شدن به یک مادر در ‘مسافر’ و…. پس از آن که من نشده است شخصی قبل از. اما من نگه داشته ام عاشقانه نوع کمی از هم جدا کنید. و در عین حال, در این زمان, آن را فقط احساس مانند, ” هیچ, این, بزرگ, بزرگ, روشن, تجربیات و من نیاز به شیرجه رفتن به آنها موسیقی نیز هست. و آن را به می گویند که این آهنگ ها به طور مستقیم تحت تاثیر قرار در همه زمان ها توسط خود من تجربه است. اما از آن بود به دلیل تجربیات من است که من [مورد نیاز] در این نگاه به کل موضوع.

شما خود را در زمان زمان انتشار آهنگ نامه عشق. است این استراتژی بازاریابی چیزی است که شما خودتان را درگیر ،

من بسیار درگیر در فرایند چگونه من به اشتراک گذاری موسیقی من با شنوندگان. من می خواستم به رها کردن یک آهنگ در یک زمان به دلیل ماهیت شخصی از آهنگ به عنوان آن را احساس بیشتر شبیه به یک فرایند آرام. آن کمتر از یک استراتژی بازاریابی و بیشتر از طبیعی مناسب برای این مجموعه ای از آهنگ ها.

آنوشکا شانکار عشق نامه تور هند را در روپیه Shanmukhananda سالن Sion این شب در 8 p. m. برای اطلاعات بیشتر, ببینید خودی.در برای جزئیات بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر