ضد کا هم بزنید تا همچنان در کلکته در مارس 22

بسیاری از معترضان برگزاری تظاهرات علیه شهروندی (متمم) قانون در پارک ها و خیابان های کلکته گفت: آنها قصد دارند برای ادامه روز یکشنبه اگر چه نخست وزیر نارندرا مودی است به نام “janata مقررات منع رفت و آمد”.

برگزارکنندگان یک تظاهرات گفت که آنها “پاک کردن منطقه” به رعایت مقررات منع رفت و آمد اما بقیه گفت که این تظاهرات ادامه خواهد داد. برخی گفته اند که آنها را همچنان در شیفت در حالی که حفظ فاصله اجتماعی.

در نواب علی پارک در Ekbalpore منطقه غرب کلکته تظاهرکنندگان گفت که آنها را “تعلیق” جرم جمع آوری است. “از آنجا که نخست وزیر خود را درخواست کرده است ما شاهد یک حکومت نظامی برای یک دوره محدود از زمان بیش از ممکن است خطرات بهداشتی, من فکر می کنم ما تعلیق جرم جمع آوری به طور موقت. اما جنبش ادامه خواهد داد تا خواسته های ما را برآورده گفت:” دکتر شفیعی عابدین یکی از برگزارکنندگان در نواب علی پارک.

در پارک محل میدان نامیده می شوند به عنوان کلکته را شاهین باغ که در آن جمعیت است که معمولا در هزار شماره را شروع کرده اند کاهش و همیشه از اخبار شکست از بیماران آلوده به ویروس در دولت است. معترضان گفت که “احتیاط و مقاومت باید دست در دست”.

“اگر حرکت این جنبش معافیت افرادی مثل من که مبارزه کرده اند برای مدت طولانی در ساخت بسیاری از فداکاری های شخصی نیز فرو ریختن. [پس] ما را به نشستن بر روی صورت چرخشی به جای آن خواستار خاموش [چهار]” گفت: Nausheen بابا خان (Ph. D. محقق در Rabindra Bharati دانشگاه. خانم خان که یکی از برگزارکنندگان گفت: آنها تصمیم گرفته اند برای حفظ فاصله اجتماعی بین مردم.

“با تغییر بار رویکرد ما تغییر خواهد کرد بیش از حد” او گفت:.

معترضان از رجا بازار در شمال کلکته و Zakaria خیابان مرکزی در کلکته صحبت در خطوط مشابه.

“ما هر احتیاط شاید ما چیزی کاملا متفاوت است اما نشستن در ادامه گفت:” دکتر جاوید علم سازمانگر در رجا بازار. او احساس می کند نخست وزیر تماس به تعطیل این کشور روز جمعه به “ویترین که مردم با او هستند اما آن را نمی باید هر گونه ارتباط با گسترش و یا مهار این بیماری به دلیل [بیشتر] مردم به هر حال در خانه های خود را در روز یکشنبه”.

در ضمن یک بخش از جامعه مدنی به شدت حمایت خروج از ضد کا و ضد NRC تظاهرات به منظور برای جلوگیری از گسترش ویروس. “جنبش اتحاد زمانی بخشی-پیروزی و باید در انتظار قرار داده در حال حاضر برای ایمنی” نوشت برجسته حزب چپ عضو. پست مورد انتقاد قرار گرفته بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی. در ضمن, West Bengal دولت توصیه کرده است در برابر عمده مجامع عمومی. اما هیچ اطلاع قبلی صادر شده است به معترضان به تخلیه محل به عنوان رتبهدهی نشده است.

(نویسنده کارآموز با هندو)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید