سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در اینجا وارد روز یکشنبه در دیداری چهار روزه به پاکستان که در طی آن او را از حضور در این کنفرانس بین المللی مهاجرین افغان, برگزاری مذاکرات با پاکستان رهبری و بازدید Gurdwara Darbar صاحب در Kartarpur.

به دبیر کل سازمان ملل متحد دریافت کرده بود توسط نماینده دائم پاکستان در سازمان ملل منیر اکرم (ص) و مقامات ارشد وزارت امور خارجه و سازمان ملل متحد در پاکستان در ورود او در Nur خان هوایی, رادیو پاکستان گزارش شده است.

با توجه به وزارت امور خارجه آقای اشاره به این حادثه تلخ را با مذاکره با رئیس جمهور عارف Alvi, نخست وزیر, عمران خان و وزیر امور خارجه Shah Mahmood Qureshi. در طول این جلسات پاکستان را به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود را در کشمیر موضوع را گفت.

سازمان ملل متحد و رئیس دیگر درگیری نیز شامل تعامل با نمایندگان مجلس و جوانان است. او را تحویل ویژه مذاکرات در موضوعاتی مانند توسعه پایدار و تغییرات آب و هوایی و حفظ صلح. او نیز بازدید لاهور.

او نیز بازدید Gurdwara Darbar صاحب محل استراحت نهایی سیک بنیانگذار Guru Nanak Dev در Kartarpur.

آقای اشاره به این حادثه تلخ نیز صحبت می کنند در کنفرانس بین المللی در 40 سال میزبانی از پناهندگان افغان در پاکستان است که در حال سازماندهی شده توسط دولت پاکستان و آژانس پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) همراه با کمیساریای عالی پناهندگان فیلیپو Grandi.

این کنفرانس دو روزه شروع از دوشنبه افتتاح مي شود توسط نخست وزیر پاکستان عمران خان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی