EULOGIUM موسیقی ادای احترام به Acharya Bimalendu موکرجی ریش سفید از Imdadkhani gharana سازماندهی شده توسط Kailas Sangeet اعتماد ویژگی های پسرش و مهمترین شاگرد پاندیت Buddhaditya موکرجی tabla جادوگر استاد ذاکر حسین و تحسین موسیقی-زن و شوهر Vidwan Kumaresh و دکتر Jayanthi Kumaresh در فوریه 16, Algorythm, توسط, انجمن, Thigalarapalya, Hoodi, بنگلور, 6 p. m.

پاندیت Bimalendu را شاگرد همه کاره sitarist Anupama Bhagwat که جذب پیچیدگی و خوب عناصر Imdadkhani gharana که گورو مندرج مشترک خود را تجربه غنی. او دقیق شخصیت ‘بسیار اصولی مقدس’ نوازنده خود را از طریق کلمات و حالت آموزش جنبه های که حاوی او فردی موسیقی و بیشتر به عنوان زندگی تجربه از آشکار درس. او توضیح داد که آموزش خود را به عنوان ‘مهربان’ با کیفیت است که واجد شرایط موسیقی خود را به عنوان به خوبی. در واقع باز بودن و سخاوتمندانه مندی با هیچ منع گرایش های مشخص خود را لیبرال شخصیت.

Bimalendu پدر مدنی جراح در بنگال بود و سه تار-علاقه مندان و مادر او یک خواننده. برای یک کودک از سن و سال او در موسیقی ذهن بسیار توسعه یافته و او را به آواز خواندن و حتی قبل از او شروع به صحبت می کنند. شاگرد استاد Enayat خان در کلکته پسر کوچک را به راحتی درک همه که گورو آموخت. او همچنین یاد گرفتیم از چند دیگر متمایز تجارت خود را گسترش موسیقی بوم و جوش خود را بازی مهارت.

استاد را instrumental تخصص شامل surbahar, surshringar, sarangi, sarod, esraj و ساراسواتی veena. او اختراعات Aditya veena و Bijoya veena به نام بعد از او پسر و نوه بودند با حمایت بسیار زیاد پژوهش است. توانایی خود را در ساخت موسیقی با ابزار های متعدد مثبت تحت تاثیر رویکرد خود را و مهارت های ابتدایی خود را با لذت های سه تار. Anupama مشترک چگونه در حالی که آموزش سه تار او را استخدام surshringar یا sarangi و خوب خواننده که او بود او را نیز می خوانم گاهی اوقات. در حالی که آموزش gayaki ترکیب Bimalendu تضمین که احساسات شعر منتقل شد به ابزاری تفسیر با درک عمیق از sahityaکه به نوبه خود هدایت نوازش الگوهای. در زمینه gayaki-angوضوح که با او بیان جنبه های فنی از سه تار-پخش وحی شد. بررسی gayaki-ang طریق tappa تشکیل شده است یک علامت متمایز از هویت برای Imdadkhani Bimalendu جریان به عهده renditions از پاندیت Buddhaditya در سه تار. فردی بیان شد Bimalendu کلید واژه موسیقی-آموزش. خود را فردی رویکرد ساخته شده هر شاگرد منحصر به فرد و فعال اصلی اکتشاف حتی از طریق مشترک ترکیب از gharana. Ragasagarیک extempore زنجیره ای از ragas به طور معمول در mehfilsشد به چالش کشیدن موسیقی ورزش است که او به ارث برده از Enayat Khansaab.

درک او از موسیقی و فروتنی بودند و شگفت آور خوبی گره و ارگانیک بافته شده را به شخصیت خود را. چه چیز دیگری می تواند یک درک کنند پاسخ خود را به او باارزش شاگرد زمانی که او او را برای درس های خود را? “آیا به من تشکر می کنم. هنگامی که شما در حال یادگیری از من نیز یادگیری چیزی دیگری را از طریق شما!”

Bimalendu کامل بود نوازنده اجرای گسترده, در حالی که همچنین آموزش و سازماندهی موسیقی در بالای یک فرهنگی sapless شهر. توسط عشق فنا ناپذیر خود را برای هنر و تلاش های خستگی ناپذیر او بالای تبدیل به یک مرکز پر جنب و جوش که در آن موسیقی افسانه همگرا برای عملکرد و خلاق تعامل درآمد Bimalendu برگ بو از رنسانس شکل است. شاگردان آمد به بالای از فرانسه, ایتالیا, ژاپن و از سراسر هند به عنوان به خوبی. نوازندگان افسانه ای بده غلام علی خان, امیر خان, Vilayat خان, Dave …چند تا از آنها بازدید Bimalendu و او به طور مداوم درگیر در یک فکری گفت و گو با همه آنها را.

جدی متفکر و پزشک او را به هسته از چیزهایی که آیا به عنوان یک زمین شناس نوازنده و یا معلم. دو برتر موسسات در Chattisgarh سود توسط Bimalendu را صادقانه تعهد بالای کارخانه فولاد که در آن او به عنوان مدیر ایندیرا کالا Sangit Vishwavidyalaya در Khairagarh که او رهبری به عنوان معاونت برای دو شرایط. یک فرد دست زدن به چنین متنوع با نقش برجسته بهره وری است و در واقع شگفت انگیز است. نقش خود در آوردن ماموت سود به BSP با تعهد و فراست است یک داستان را در خود دارد.

طبیعت خود منعکس جستجو پرشور شدید و عمیق. به عنوان یک نوازنده شدید riyaz از 8 p. m. به 1 a. m. صبح روز بعد با tabla-بازیکن مستقر در خانه صحبت می کند از Bimalendu را ثابت قدم ظلم. او جان سالم به در با سه ساعت خواب برای بیش از بیست سال یک مافوق انسانی feat واقع! در Khairagarh دانشگاه او در زمان بررسی تطبیقی موسیقی-آموزش و پرورش در غرب و هند در دانشگاه. است که سفر او به کانادا و ایالات متحده آمریکا در هزینه شخصی به دنبال این پروژه صحبت از صداقت و کنجکاوی فکری در بهترین خود را.

گورو Bimalendu یک بار گفت: “هر زمان که شما چشمان خود را ببندید و بازی شما همیشه با شما”. نگه داشتن کلمه خود را به قلب او نزدیک Anupama پخش با شور و شوق و اخلاص به عنوان دیگر شاگردان نگه داشتن استاد را میراث زنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی