Anurag Kashyap حاضر به پرواز نیلی در حمایت از Kunal Kamra

فیلمساز Anurag Kashyap اتحاد لنت حمایت از کمدین Kunal Kamra با پرواز نیلی در خطوط هوایی است. او تصمیم گرفت Vistara به جای.

“هیچ @IndiGo6E.. در @airvistara .. در همبستگی با @kunalkamra88,” Kashyap توییتی در روز دوشنبه.

Kashyap بیرون آمد و در حمایت از Kamra پس از دوم ممنوع اعلام شد و از چهار شرکت هواپیمایی از جمله نیلی هوایی هند GoAir و SpiceJet. Kamra ممنوع اعلام شد و پس از پرواز در برخورد با اخبار لنگر Arnab Goswami در طول نیلی پرواز چند dats پیش.

در طول پرواز Kamra به نزدیک Goswami و به هر طریقی با یک مجموعه از سوالات او بیش از دومی پوشش از امور ملی و خودکشی Rohith Vemula خاص خود را در کانال جدید. Vemula بود Dalit فعال و محقق در دانشگاه حیدرآباد.

پس از Kamra را در برابر زخم زبان Arnab نیلی ممنوع کمدین از پرواز به مدت شش ماه.

در یک مصاحبه Kashyap بود که در کلکته برای یک رویداد در دوشنبه صحبت در مورد تصمیم خود برای تحریم نیلی.

“من رزرو نیلی توسط برگزارکنندگان. پس از Kamra ممنوع شد به من گفت: برگزارکنندگان من نمی خواهد پرواز نیلی. من به آنها گفتم من نمی خواهد پرواز این شرکت هواپیمایی به دلیل من فکر کردم این ممنوعیت بسیار غیر منطقی. من چیز است: هیچ چیز وجود دارد من می توانم در مورد آن انجام دهد. آن را نمی کند بسیاری از تفاوت. اما به عنوان من می خواستم به ثبت نام من مخالفت من فکر کردم که من نمی خواهد پرواز نیلی. من می خواهم به پرواز Vistara. نیلی پرواز بود در بعد از ظهر دوشنبه و Vistara پرواز بود در صبح است. آنها (سازمان) مطلع (من) که به پرواز Vistara شما باید برای از خواب بیدار در 4هستم. به من گفت: ‘من را از خواب بیدار در 4am اما من نمی خواهد پرواز نیلی’,” Kashyap توضیح داد.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر