این Rajya سبها در روز سه شنبه عمل بدون adjournments با وجود تمدید از خواسته های مخالفان برای بحث در حال انجام تظاهرات در برابر تابعیت (متمم) قانون (CAA) و ثبت ملی برای شهروندان (NRC). آنها نیز در اعتراض هر زمان وزیر امور خارجه برای امور مالی Anurag Thakur ایستاده بود تا به صحبت می کنند.

مشکل زمانی آغاز شد که آقای Thakur رز به وضع این مقاله ذکر شده در مقابل نام خود را. لحظه ای را به نام او نامیده شد برخی از اعضای مخالف آغاز شده و فریاد زد: “گلی maaro” در یک مرجع به آقای مبارزات انتخاباتی خود سخنرانی در دهلی نو که در آن این شعار مطرح شد. کمیسیون انتخابات هند است منع او را از مبارزه پس از اظهارات بحث برانگیز.

مخالفت اعضای یک بار دیگر خواستار آن شدند که تحت حکومت 267 که اجازه می دهد تا تعلیق از روز کسب و کار بحث در مورد تظاهرات در برابر کا و NRC انجام می شود. رئیس Venkaiah Naidu یادآوری مخالفان که او مجاز استناد به این قانون است.

در اعتراض به برخی TMC و اعضای کنگره trooped به خوبی از این خانه آغاز شده و شعارهایی مانند ‘گلی Marna گروه Kero’, ‘مودی Tere Tanashai ناهی Chalegi’, ‘Loktantra Ke Hatya ناهی Chalege’ و چند تن دیگر شعار علیه NRC این کا و جمعیت ملی ثبت نام (NPR).

آقای Naidu یک بار دیگر توضیح داد که چرا او مجاز به حرکت در این قانون به حالت تعلیق در روز کسب و کار به بحث در مورد مسائل از اهمیت ملی است. او گفت: رئيس جمهور در آدرس تا به حال با اشاره به کا و هر گونه بحث در مورد این مسئله می تواند اتفاق می افتد زمانی که خانه مورد بحث آدرس. “و پس از آن اگر شما می خواهید به انتقاد از آن انتقاد آن است. اگر شما می خواهید به آن را پشتیبانی, پشتیبانی, آن,” او گفت:. در حکومت او گفت که او بیش از حد به حال تا به حال یک تجربه چگونه بسیاری از بار آن را مجاز و تحت چه شرایطی. حکومت به ندرت با استناد كرد. مخالف بود “کشتار دموکراسی” با اجازه دادن مجلس به عملکرد او اظهار داشت.

مخالفان متوقف آن sloganeering هر زمان یکی از آنها عضو ایستاده بود تا به صحبت می کنند و افزایش دسیبل از تظاهرات بود که آن را به نوبه خود از خزانه نیمکت به صحبت می کنند. YSR کنگره عضو Vijay سای ردی اشاره کرد این را. “شما نمی توانید به دور از حق ، چرا این انتخابی اعتراض توسط کنگره? آنها نه دموکراتیک. به این دلیل است که در کنگره آموزش داده شده است یک درس توسط مردم این کشور” آقای ردی گفت.

در مجموع 21 نفر صحبت میان دین در مسائل sych به عنوان coronavirus پیاز صادرات Nirbhaya مورد تجاوز و حمله ملخ در محصولات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی