هر صنایع کار انرژی می گوید: مد و سفر تصویرگر ماریا Chumak

اشکال سفر بیت سنت پترزبورگ متولد مد و سفر تصویرگر ماریا Chumak در اوایل زندگی است. همراه او باستان شناس پدر که مشغول به کار در جاده ابریشم, او می گوید: این یک peripatetic زندگی با حداکثر زمان او صرف در یک مدرسه که دو سال است.

ماریا که در حال حاضر در حال کار بر روی دکترای خود را در تامیل نادو در پیکرنگاری از زنان در شرق فرم هنری در بنگلور به تازگی برای انجام یک کارگاه آموزشی برای دانش آموزان رواج موسسه هنر و طراحی دددبللپور. با بیش از 17 سال تجربه در زمینه طراحی مد, طراحی و تصویر او در بسیاری از ظرفیت های مختلف و به عنوان یک تصویرگر برای مشتریان از قبیل Vogue, Elle و سلامت مردان.

ماریا می گوید: “من علاقه مند به فرهنگ های مختلف و مناظر. برخی از سفر با پدر و مادر من بودند در تاجیکستان و چه الهام بخش من شد رنگ. من مانند رنگ و بافت و فکر می کنم همه از این تحت تاثیر قرار من آینده توسعه خلاق.”

در چه آشنا خواهد بود به گوش ماریا می گوید که او بیش از حد آماده برای پیوستن به یک کالج پزشکی قبل از متوجه او انجام آن را برای خود خودش نیست.

“من پس از یک سال را صرف آماده شدن برای آکادمی هنرهای زیبا . که یک تغییر. اما من تا به حال بوده است, نقاشی و صنایع دستی از دوران کودکی است.”

بیان کرد که او نمی باید “اشتیاق برای مد” در ابتدا او در نظر گرفته گزینه های مختلف قبل از اقامت در طراحی مد. “وجود دارد این است که شکل و رنگ; چیزی در حال حرکت و تغییر تمام وقت. وجود دارد و بافت آن قابل لمس است. همچنین من فکر می کنم شاید من تحت تاثیر قرار بود توسط اعزامی با پدر و دیدن خرابه به علاوه ابریشم لباس و دانه. این ایده شاید از دست زدن به سابقه نیز تحت تاثیر من است.”

چگونه او تصمیم می گیرد چه به طرح در حالی که سفر ماریا می گوید: “من می خواهم برای آمدن در جایی بنشینید و مشاهده است. در حالی که نقاشی شما را تبدیل به بخشی از محل. برای مثال اگر شما در قرعه کشی در این روستا همه ساکنان خواهد آمد. شما می دانید که نام تمام فرزندان آنها داستان خود را و در مورد محل. زمانی که شما نشستن و قرعه کشی در همان محل شما را بررسی و به یاد داشته باشید بهتر است. آن را مانند یک فیلم بلند را تجربه کنند. اگر شما یک دوربین و ترک آن را برای 12 ساعت به شما همه چیز را ببینید.”

او اضافه می کند که او با الهام از جنوب آسیا بر خلاف اروپا که در آن او نیست پیدا کردن هر گونه خلاقیت به دلیل آب و هوا و خاکستری رنگ است.

بیان کرد که او ترجیح میدهد برای رفتن به آن مدرسه قدیمی, ماریا می گوید او در تساوی با دست و سپس اعمال رنگ, آیا watercolours, مداد یا هر چیز دیگری. “به عنوان هنرمندان ما با استفاده از همه چیز ما. سپس من اسکن انجام تمیز کردن و سپس فتوشاپ. چیزهای بسیار اساسی. در حال حاضر تصویرگران قرعه کشی به طور مستقیم بر روی پد بنابراین بدون نیاز به اسکن وجود ندارد اما زندگی در خط. اگر شما مقایسه با انیمیشن هنگامی که آن را با دست کشیده شده از آن متفاوت بود درست است ؟ هر صنایع کار می کنند که آیا یک بخیه لباس یا جواهرات و اشیای قیمتی نگه می دارد هویت هنرمند و انرژی از آن شخص است.”

ماریا Chumak کار را می توان در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>