Apex بدن در رودخانه لینک در خط لوله

دولت مرکزی در حال کار بر روی ایجاد یک منحصر به فرد بدن برای اجرای پروژه ها به صورت لینک رودخانه.

به نام ملی درهم آمیختگی از رودخانه قدرت (NIRA) پیشنهاد بدن است که انتظار می رود تا هر دو درون دولت و درون دولت پروژه های. آن را نیز ایجاد ترتیبات برای تولید تا وجوه داخلی و خارجی.

همچنین به عنوان خوانده شده | تاثیر رودخانه لینک پروژه

یک مقام رسمی از ملی توسعه آب سازمان (NWDA) که مسئول تدوین طرح ارتباط از رودخانه ها گفت: به روز شده در پیش نویس دولت توجه منتشر شده است به دیگر وزارتخانه ها در دولت مرکزی است. در دریافت نظرات توجه داشته باشید خواهد شد نهایی توسط وزارت جال شاکتی و ارسال به اتحادیه دولت برای تصویب.

‘هیچ جدول زمانی خاص’

این پیشنهاد برای یک apex بدن در رودخانه لینک شده است مورد بحث برای 18 ماه گذشته. این مقام گفت که در حال حاضر هیچ جدول زمانی خاص مشخص شده است برای قانون اساسی از قدرت. همچنین در اوایل ایده فریم لایحه envisaging ایجاد NIRA است که به دنبال در حال حاضر.

موضوع استقرار قدرت مورد بحث قرار گرفت در آخرین جلسه کمیته ویژه ای در بین ارتباط از رودخانه (ILR) هفته گذشته در دهلی نو. به ریاست اتحادیه وزیر جال شاکتی Gajendra سینگ Shekhawat پانل شامل آبیاری یا آب منابع وزیران و وزرای امور متحده است. پس از تشکیل آن کمیته برگزار شد 17 جلسات.

همچنین به عنوان خوانده شده | پروژه ها به لینک رودخانه در T. N. فرو رفته در تاخیر

آن است که با کمک نیروی کار برای ILR است که یک کمیته از کارشناسان اساسا برگرفته از جال شاکتی وزارت مرکزی کمیسیون آب و NWDA.

تامیل نادو رسمی دولت گفت: این مرکز هنوز مشترک با کشورهای اطلاعات بیشتر در مورد جدید بدن اگر آن را منتقل کرده است به آنها که در آن است برنامه ریزی برای اجرای آژانس ILR پروژه ها.

پس از تایید پروژه ها خواهد شد به دنبال به عنوان پروژه های ملی در آن مرکز را جذب 90 درصد از هزینه و ایالات متحده نگران بقیه.

همچنین به عنوان خوانده شده | کشور در رودخانه متصل کردن پروژه در U. P.-S. P. تقل

همانطور که در حال حاضر شش ILR پروژه — کن-Betwa, Damanganga – Pinjal پر-تاپی-Narmada معناس-Sankosh-Teesta-Ganga, Mahanadi-Godavari و Godavari-Cauvery (Grand Anicut) — شده اند تحت بررسی مقامات. با توجه به شبه جزیره, رودخانه ها, مرکز انتخاب کرده است به تمرکز بر روی Godavari-Cauvery لینک از قبل از پیشنهاد به لینک Mahanadi-Godavari-کریشنا-Pennar-Cauvery رودخانه. دومی فراموش اجماع داده رزرو از Odisha, مقامات گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘Waterman’ مخالف درهم آمیختگی از رودخانه

با در نظر تامیل نادو نه چندان خوشحال تجربه با همسایگان خود در گرفتن آن با توجه به اشتراک گذاری از آب کریشنا آب برای چنای تحت تلوگو Ganga پروژه شده است به ویژه که هر دو مرکز و یا هر یک از سازمان های اجرای Godavari-Cauvery لینک پروژه و بعد از عمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>