اپل بازگشایی 29 فروشگاه در چین برای محدود ساعت

اپل آغاز شده است و بازگشایی آن در فروشگاه های خرده فروشی در چین و با توجه به شرکت منطقه ای, چینی, سایت, 29 از 42 فروشگاه شدند و باز برای کسب و کار روز دوشنبه گرچه تحت ساعت محدود.

سیب هفت گنجینه در Qibao باز است و از ساعت 11 تا 6.30 بعد از ظهر تا 1 مارس در حالی که رسانه های دیگر مانند اپل هنگ کنگ پلازا را پایبند به محدود برنامه تا اطلاع ثانوی Appleinsider گزارش روز سه شنبه.

با توجه به یک فراوانی از احتیاط ” به عنوان coronavirus تهدید loomed اپل بسته تمام فروشگاه های خرده فروشی شرکت های بزرگ دفاتر و تماس با مراکز در سرزمین اصلی چین است.

هفته گذشته اپل هشدار داد که شیوع کروناویروس را تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را در ماه های ژانویه-مارس چهارم به عنوان آی فون در سراسر جهان عرضه خواهد شد و به طور موقت محدود شده است.

در یک سرمایه گذار به روز رسانی در اواخر روز دوشنبه غول فن آوری گفت: آن دیگر انتظار برای دیدار با درآمد راهنمایی های ارائه شده در ماه گذشته برای سه ماهه آینده.

“در حالی که آیفون ما شریک ساخت سایت های واقع در خارج از استان هوبئی-و در حالی که همه از این امکانات باید بازگشایی شد — آنها ramping تا آهسته تر از ما پیش بینی کرده بود” گفت: این شرکت است.

 

“همه فروشگاه های ما در چین و بسیاری از فروشگاه ها همکار ما بسته است” به آن اضافه شده است.

غول فن آوری بسته تمام 42 فروشگاه های خرده فروشی در این کشور از فوریه 1 بر اساس آخرین مشاوره از کارشناسان.

“ما به تدریج بازگشایی ما فروشگاه های خرده فروشی و ادامه خواهد داد به انجام این کار به طور پیوسته و با خیال راحت به عنوان ما می توانیم. ما دفاتر شرکت های بزرگ و مراکز تماس در چین باز هستند و ما فروشگاه آنلاین باقی مانده اند باز در سراسر” اپل مطلع است.

به گفته اپل در خارج از چین به تقاضای مشتری در سراسر آن محصول و خدمات دسته بندی ها قوی شده است به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>