فروشگاه برنامه اپل, اپل پرداخت هدفمند توسط اتحادیه اروپا ضد اعتماد رگولاتور

اپل روز سه شنبه خود را در بر داشت هدف از دو اتحادیه اروپا ضد اعتماد تحقیقات به فروشگاه برنامه خود را و اپل پرداخت به بلوک تبدیل شده تا حرارت در آنلاین gatekeepers بیش از اتهام ضد رقابتی شیوه های کسب و کار با هدف مسدود کردن رقبا.

کمیسیون اروپا گفت: یکی بررسی خواهد نگاه به استفاده اجباری از اپل اختصاصی در برنامه خرید سیستم و قوانین جلوگیری از توسعه دهندگان نرم افزار از اطلاع رسانی به آی فون و آی پد کاربران از گزینه های ارزان تر در جای دیگر.

مورد به دنبال شکایت از سوئد خدمات جریان موسیقی Spotify در سال گذشته که به گفته اپل بود ناعادلانه محدود کردن رقبای خود را در موسیقی بخار سرویس موسیقی اپل. یکی دیگر از گله بود 30 درصد هزینه های وضع شده در برنامه توسعه دهندگان.

Spotify استقبال اتحادیه اروپا کاوشگر گفت: امیدوار رگولاتور درمان مورد ضرورت. کوچکتر رقیب در زمینه های مشابه شکایت مربوط به کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی در ماه مارس این سال است.

“به نظر می رسد که اپل به دست آمده ‘دروازه بان’ نقش وقتی که می آید به توزیع نرم افزار و محتوا برای کاربران اپل را محبوب دستگاه های” رقابت های اروپایی کمیساریای Margrethe بازرگانی در بیانیه ای گفت.

 

مورد دوم با تمرکز بر روی اپل ضوابط و شرایط چگونه تلفن همراه خود را سرویس پرداخت اپل پرداخت شود تجار’ برنامه های کاربردی و وب سایت و همچنین این شرکت امتناع اجازه می دهد تا رقبای دسترسی به سیستم پرداخت.

تنظیم کننده نیز نگران آن است که اپل پرداخت, راه اندازی در سال 2014 به عنوان شرکت های متنوع از خرید و فروش دستگاه های مانند اپل و iPads است تنها خدمات پرداخت تلفن همراه مجاز به استفاده از “شیر و” قابلیت بر روی آیفون.

اپل بود به انتقاد از اتحادیه اروپا تحقیقات.

 

“این ناامید کننده کمیسیون اروپا پیشرفت بی اساس شکایت از یک تعداد انگشت شماری از شرکت های که به سادگی می خواهید یک سواری رایگان و نمی خواهید به بازی با همان قوانین به عنوان هر کس دیگری” آی فون ساز در بیانیه ای گفت.

“ما نمی فکر می کنم درست است. ما می خواهیم برای حفظ یک سطح میدان بازی که در آن هر کسی با عزم راسخ و یک ایده عالی می تواند موفق شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید