تعیین amicus curiae به نگاه به دهلی شورش موارد: کنگره

کنگره در روز شنبه متهم به پلیس دهلی از یک “یک طرفه” investigation به حوادث خشونت در شمال شرق دهلی نو و خواستار آن شد که دیوان عالی کشور تعیین یک amicus curiae به نگاه به این موارد است.

حزب Rajya سبها عضو و سخنگوی آناند شارما گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا است که وضعیت به مراتب از حد نرمال است. “محیط ترس” تا به حال گریبانگیر این شهر است. پلیس که گزارش به Amit Shah-رهبری وزارت امور خانه تا به حال اجازه دهید شهرستان سوختگی به مدت چهار روز.

“آنچه که در تعریف بیان نفرت? به گفته پلیس دهلی سخنرانی های ساخته شده توسط BJP رهبران بودند نه نفرت سخنرانی و تظاهرات و dharnas توسط شهروندان یک تهدید برای جامعه” گفت: با اشاره به موارد مطروحه علیه فعالان کار در ایران در برابر نفرت از جمله سخت فرمانده. یک مورد تلاش برای قتل شده است و در برابر آنها.

“ما مصرانه از دادگاه عالی برای اگاهی از همه این موارد است. اجازه دادگاه عالی تعیین یک amicus curiae به مورد مداقه قرار دادن همه این موارد در جایی که مردم در حال قاب قرار داده و در زندان” آقای شارما گفت. هر گونه تاخیر بیشتر گفت: تنها اضافه کردن به تنش. “ما هیچ انتظارات از مرکز و یا وزارت و یا دهلی وزیر [Arvind Kejriwal] اما ما امید از دادگاه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر