Aptel مجموعه کنار تعرفه سفارش برای زیست توده گیاهان

استیناف و دادگاه برق (Aptel), دهلی نو را کنار بگذارند اجزای تعرفه تعیین شده توسط تامیل نادو کمیسیون تنظیم مقررات برق (TNERC) برای زیست توده گیاهان در سال 2016.

زیست توده به عنوان یک صنعت مدت برای مواد آلی در گیاهان و حیوانات مورد استفاده به عنوان سوخت. زیست توده برق تولید انجمن تامیل نادو به چالش کشیده بود اجزای عمومی تعرفه برای توده مبتنی بر ایجاد ایستگاه های صادر شده توسط TNERC در مارس 31, 2016 قبل از Aptel. آن را تا به حال نام TNERC و Tangedco به عنوان پاسخ دهندگان. این انجمن با اشاره به این که سرمایه هزینه ₹5.50 کرور روپیه به ازای هر مگاوات بسیار کم بود در حالی که TNERC و Tangedco توجیه آن بر روی زمین که آن را 24 درصد بیشتر از قبلی سفارش.

اما Aptel را رد کرد TNERC درخواست که آن را به دنبال خود مقررات و پایگاه داده برای ورود در پارامترهای مختلف اجازه داده می شود به زیست توده گیاهان.

“در واقع تعیین تعرفه باید انجام شده توسط دولت و کمیسیون طبق خود مقررات اما پارامترهای مختلف موثر بر هزینه سرمایه باید بر اساس برخی از داده های واقعی و علت آن تجزیه و تحلیل. انتظار چنین مجموعه ای از داده ها و محتاطانه تحلیل, دولت و کمیسیون می تواند اشاره به این داده ها و تجزیه و تحلیل مرکزی کمیسیون است که مراجعه کننده به تقریبا همه دولت های نظارتی کمیسیون” آن را گفت.

این Aptel گفت وجود دارد نمی تواند یک سرمایه هزینه برای زیست توده گیاهان با استفاده از فن آوری های مختلف. هزینه سرمایه از ₹6.10 کرور روپیه به ازای هر مگاوات به عنوان تعیین شده توسط مرکزی کمیسیون تنظیم مقررات برق (CERC) که در آن زمان برای کاه و کلش برنج و juliflora (کشت و زرع) مبتنی بر توده گیاهان با آب سرد خازن نیز ممکن است در نظر گرفته شده برای نیروگاه های زیست توده برق تولید ارتباط در تامیل نادو با استفاده از همان فن آوری است. و اشاره کرد که تعیین پارامترهای مختلف برای تنظیم تعرفه ها برای زیست توده گیاهان توسط کمیسیون امور خارجه به عنوان ناکافی Aptel گفت: همان باید به نگاه نو توسط کمیسیون امور خارجه. آن است که به کارگردانی تصویب یک نظم مناسب در عرض سه ماه آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>