APW حرکت SC 100% reverification از NRC روند در آسام

این آسام آثار عمومی (APW) یک سازمان غیر دولتی که درخواست کرده بود منجر به ثبت ملی شهروندان (NRC) ورزش در آسام منتقل شده است دیوان عالی کشور به صورت 100% reverification از کل فرایند و یک کاوشگر توسط یک کمیته قضایی به تشخیص اختلاف درگیر در به روز رسانی به شهروندان ثبت نام کنید.

در تازه استشهاد ثبت در راس دادگاه در روز دوشنبه APW ادعا که NRC شد منتشر شده در تاریخ 31 اوت سال 2019 چپ کردن نام از افراد بومی اما شامل بسیاری از غیر قانونی اتباع خارجی.

نهایی NRC لیست تا به حال نام چهار Jamaat-ul-مجاهدین بنگلادش “جهادی” که دستگیر شدند از برپتا منطقه استشهاد گفت.

بازداشت “جهادی” که نام نمیفهمد در NRC شد Azharuddin, Ranjit علی Luit Jamiul جمال و Muqaddir اسلام آن اضافه شده است.

قبلا درخواست ثبت شده توسط سازمان های غیر دولتی در دیوان عالی کشور تا به حال منجر به NRC در حال به روز رسانی در شمال شرقی دولت است.

در تازه استشهاد به APW نیز خواست که ادارات مانند اداره مرکزی تحقیقات (CBI) ملی تحقیقات آژانس (نیا) و اجرای مدیریت (ED) اجازه داده می شود به پروب به اتهام سوء استفاده از منابع مالی و بی نظمی در به روز رسانی به شهروندان ثبت نام سابق NRC دولت هماهنگ Prateek Hajela.

همچنین ادعا شده که آقای Hajela و نرم افزار شرکت های درگیر در به روز رسانی NRC زیاده روی در فساد و malpractices ساخته شده است که آن را “بی فایده سند برای مردم آسام”.

این APW شکایت کرده بود آقای Hajela با پلیس ایالتی در تاریخ 12 فوریه به اتهام دستکاری با نهایی NRC لیست سرپيچي از دستورات و دستورات دادگاه عالی ساخت یک سند نادرست باعث جعل در ثبت نام عمومی و ارتکاب جرائم تحت سایبر قوانین با تغییر و یا تغییر مکان سوابق سوء استفاده از قدرت و موقعیت.

سازمان های غیر دولتی نیز شکایت علیه آقای Hajela با فساد شعبه از بانک مرکزی در تاریخ 28 نوامبر سال گذشته ادعا سوء استفاده از منابع مالی در طول NRC روند.

دادگاه عالی دستور داده بود آقای Hajela انتقال از آسام به خانه اش در ایالت مادها پرادش و او را از اتهام NRC دولت هماهنگ در 11 نوامبر سال گذشته است.

“در آخرین استشهاد ما درخواست کرده اند که اعتبار NRC باید در نظر گرفته شود تا حل و فصل نهایی این دو مورد انتظار قبل از قانون اساسی نیمکت دیوان عالی کشور است. این NRC ورزش باید متوقف بودن زمان و 100% دوباره تایید تمامی مراحل باید انجام شود” APW جمهور Aabhijeet سرما گفت.

دو مورد ثبت در راس چالش دادگاه قانون اساسی اعتبار بخش 6A وارد شده توسط شهروندی (متمم) قانون 1985 به منعکس کننده مقررات ویژه اعطای تابعیت به کسانی که تحت پوشش آسام توافق.

آقای سرما ادعا کرد که APW تا به حال مقدار زیادی از اطلاعات در مورد malpractices و مشتاق به ارائه آن به انواع پروب سازمان به عنوان و هنگامی که آن را مورد نیاز است. “ما می خواهیم این موضوع باید مورد بررسی قرار گرفت بالا-سطح سازمان های تحت نظارت اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت,” او گفت:.

با توجه به APW برآورد حدود 80 لاخ غیر قانونی اتباع خارجی بودند در فینال NRC لیست, او گفت:. علاوه بر این نام بیش از 19 لاخ مردم گذاشته شده از سند است.

آقای سرما گفت: مناطق وسیع از زمین های کشاورزی در دولت بودند که یک شبه تبدیل به جمعیت روستاها به خصوص در Barkhetri مونتاژ حوزه در Nalbari منطقه.

اوضاع بدتر شد به عنوان قدرت منطقه بود و نه در یک موقعیت به مراحل مورد نیاز برای کنترل عجله ناگهانی از مردم او اضافه شده است.

وضعیت مشابه در Sipajhar در Darrang منطقه که در آن 182 bighas از زمین های کشاورزی تبدیل شد به تازگی ساخته روستاها گفت.

این APW ادامه خواهد داد به منظور بالا بردن موضوع تا همه اختلاف در مورد NRC حل و فصل شد و تمام کسانی که پول را از طریق شیوه های فاسد مجازات شدند آقای سرما اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>