Araujo, Yusa شلیک CCFC گذشته فلش

Chennai City FC خیس تا اوایل فشار از فلش لذت می برد و بیشتر توپ در اختیار داشتن به عنوان نیمه اول عینک و چکش خانه دو در نیمه دوم گل در یک I-لیگ ثابت در پیت زمین در روز جمعه. آدولفو Araujo مشبک اولین و راه اندازی Katsumi یوسا برای دوم.

با پنجمین پیروزی در 14 بازی چنای شهرستان با صعود به نقطه سوم. فلش که همچنین 14 بازی هشت امتیاز (دو برد و دو تساوی و 10 زیان).

Araujo کلاس مشهود بود از حرکت خود را بر روی چمن کنترل روی توپ و چشم برای هدف. برای فلش Nikhil راج گرفتار چشم خود را با رفت و آمد و با سرعت در بال.

اسپانیایی به ثمر رساند با زاویه ای به سمت چپ-بالا و پایین صفحه پس از چیدن نقطه و در پایان با خونسردی — پایین درایو گذشته متولی Samik میترا. او bettered این اعتصاب با دقیق پاس به لینک بالا با Jockson Dias که رله از حق شنود گذاشته شد در زیبایی توسط یوسا. CCFC متمرکز در اختیار داشتن از آن پس در ساخت آن رقیب تعقیب توپ را در سراسر زمین.

جوانان از فلش رشد و نمو و تیم ملی بسته بندی شده با زیر 22 بازیکن ایجاد دو احتمال است.

کاپیتان Vikram Pratap Singh خود را به تنهایی در goalmouth اما volleyed بیش از. اوایل او را hustled به گرفتن یک شات سریع بعد از Rohit Danu گذشت به فضا در سمت چپ تنها به دیدن دروازه بان سانتانا عجله کردن در زمان و جلوگیری از ضربه ،

نتیجه: Chennai City FC 2 (Adolfo Araujo 48 اسیایی یوسا 60) bt, هندی, فلش 0.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>