Arjun Rampal بازی پوکر برای حمایت از سازمان های غیر دولتی

“آیا شما بازی پوکر ؟” می پرسد Arjun Rampal. “هیچ ؟ پس ما باید برای تبدیل شما” او می خندد بیش از یک تماس تلفنی از بمبئی.

Rampal است شریک و سفیر نام تجاری برای PokerHigh.com مجوز سایت پوکر که در حال حاضر با هدف جمع آوری کمک مالی برای کوچکتر مستحق موسسات خیریه در هند.

“وجود دارد یک افزایش بزرگ در تعداد زیادی از مردم ورود به بازی [پوکر] در طول مستند. ما فکر کردیم که چرا استفاده از این ماهر بازی دادن به کوچکتر و غیر دولتی است که گرفتن به رسمیت شناختن” او توضیح می دهد. وجود تیم های مختلف به نمایندگی از موسسات خیریه و مردم می تواند تصمیم بگیرد که یکی از آنها مایل به بازی برای.

Arjun Rampal is playing poker to support NGOs

این ابتکار که Rampal می گوید شده است “موفق” آغاز شده و دو ماه پیش زمانی که این گروه شروع به ارسال بسته های غذا به حدود دو لاخ مردم است. “این است که ما در ماه سوم و ما بازیکنان از سراسر هند است. برندگان به حفظ آنچه, آنها برنده شوید. هر سهم این بانک باعث می شود به سازمان های غیر دولتی” او می گوید.

دیگر از چنای بر اساس Pudhiya Udhayam وجود دارد همچنین سازمان های غیر دولتی که در خدمت حیوانات مانند CUPA در بنگلور و بشریت برای حیوانات در Kochi. “زندگی انسان مهم است اما طوری زندگی حیوانات می گوید:” Rampal, و اضافه کرد که در طول فاز یکی از آنها موفق به تولید ₹2.11 لاخ که CUPA دریافت یک کمی بیش از ₹72,000 (آن را در زمان مراقبت از تغذیه بیش از 150 سگ در این مرکز برای یک ماه) و Pudhiya Udhayam دریافت ₹1.38 لاخ که در زمان مراقبت از جیره خشک برای بیش از 500 خانواده در چنای.

بازیگر نقش بیش از حد به عنوان بخشی از PokerHigh. “من بازی مناسب و معقول است. اما وجود دارد اتاق را برای بهبود” او می خندد. Rampal استفاده از زمان در طول مستند به بازی خیلی بیشتر پوکر. “در این زمان بوده است شگفت انگیز آن را به عنوان اجازه می دهد تا شما را به فرو رفتن مکث و بسیاری وضوح بیشتر. بسیاری از چیزهایی که در زندگی غیر ضروری به نظر می رسد و شما می توانید آنها را از لیست خود را,” او می گوید.

Arjun Rampal is playing poker to support NGOs

گیر Rampal معتقد است بزرگ از خواب بیدار کردن تماس. “ما باید به مراتب بیشتر و مهربان و برای تغییر باز شود. وحشت است که به کمک کند. آن مهم است برای انطباق و تنظیم کنید. ما نیاز به چوب با هنجارهای اجتماعی حفظ فاصله پوشیدن ماسک. بسیاری از مردم فقط بی دقتی در راه آنها حرکت در اطراف. اگر این بیماری همه گیر است و نه متزلزل آنها را و سپس شما باید وحشت,” او می گوید.

مستند نیز تحت تاثیر کسانی که در صنعت فیلم و اگر چه شاخه های فیلم هنوز به سر Rampal می گوید که آن را یکسره شده است یک سال بزرگ برای او. “من در سه فیلم و دو مجموعه وب سایت.”

این شامل بزرگ نبرد Bhima کرگنAparna سن متجاوز, ناشناس فیلم اکشن او تیراندازی در لندن عباس Mustan را پنت هاوس. او همچنین مجموعه ای برای شروع تیراندازی برای فصل دوم که نهایی تماس بگیرید. “من مشغول به کار بود 350 روز سال اما خدا برنامه های دیگر. او گفت: رفتن به خانه و صرف وقت با خانواده و این چیزی است که من انجام با (شریک) گابریلا [Demetriades], دختران من Mahikaa, میرا و پسر من Arik” او می افزاید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>