Armaan Malik بر تکنیک های ویژه برای یادگیری زبان های منطقه ای آهنگ ها, کار با Harris Jayaraj برای ‘افسانه’ Saravanan را برای اولین بار و بیشتر

Armaan Malik به بهبود است و در عین حال از Butta Bomma پدیده است. این آهنگ از که به تازگی منتشر شده Ala Vaikunthapurramuloo شد پر شور رسید.

“Thaman و من می دانستم که این آهنگ را به خوبی انجام دهید اما برای تبدیل شدن به یک متقاطع ملی ضربه مثل این ؟ مرسی. پس از این فیلم منتشر واقعا پرتاب ترانه محبوبیت به سطح دیگری” او با لبخند اضافه کرد “در حال حاضر من حتی مردم در شمال هند آواز آهنگ به من. من فکر می کنم این همه در مورد ‘خوشحال احساس” آهنگ می دهد و باعث می شود شما می خواهید به نگه دارید گوش دادن به آن است.”

24 سال است در چنای برای ضبط Harris Jayaraj در چه خواهد بود بازگشت او به سینمای تامیل پس از چند سال.

و فیلم ؟ هیچ جایزه برای حدس زدن آن برای افسانه Saravana فروشگاه صاحب Saravanan Arul در اولین فیلم. Armaan خواهد شد کار با Harris Jayaraj و ترانه سرا, Pa Vijay برای در عین حال-به-توان-با عنوان فیلم است که کارگردان مدیر duo JD-جری. ستاره فیلم Geethika Tiwary به عنوان بانوی برجسته.

“من در گذشته کار کرده با Anirudh برای نسخه هندی از Tharam Maara تنها از Darbar و در حال حاضر من خوشحالم که به آواز در تامیل دوباره,” او می گوید.

Geethika Tiwary and Saravanan Arul at the launch of their film

Geethika Tiwary و Saravanan Arul در رونمایی از فیلم خود | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

داشتن آواز برای بیش از 13 سال در حال حاضر خواننده را در کارنامه دهانه در سراسر زبان. مطمئنا آن باید سخت بوده است در بخشی خود را برای درک شعر از آهنگ های خود را… “درست است اما من یک روش خاص. برای اولین بار من در نوشتن شعر به زبان انگلیسی و یادگیری تلفظ آنها را با نقطه و خط سیستم. سپس من یادگیری ترکیب از موسیقی مدیر می گوید:” Armaan در چگونه او عمل “در نهایت من درک معنای پشت هر آیه بنابراین من می توانید احساسات مختلف در حالی که حق امضای. این یک فرایند پیچیده است, اما یکی که با این نسخهها کار”

Armaan می گوید او یک زبانی علاقه مندان — یک صفت است که تنها تعداد کمی از خوانندگان اعتراف. او اضافه می کند که این کمک کرده است تا او را حفظ در صنعت فیلم: “هنوز بسیاری از آن را انجام داده اند قبل از آن و نه بسیاری آن را انجام دهد در آینده نیز هست. که چرا امثال Sonu Nigam و Shreya Ghoshal آنقدر محترم است. آنها همواره ثابت خود را در بسیاری از زبان.”

مشاهده است که صدای خود را در طول سال تکامل یافته, Armaan می گوید که او موفق شده است برای ارائه یک “نسیم احساس” در هر زمان. “وجود زمین های مختلف در صدای من نیست که فقط با سن آمده بلکه با تجربه. تمام این برو به ساخت صدای من. من فکر می کنم که چرا مردم در حال لذت بردن از آن” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>