سربازان ارتش سرخ و شاخ و بخش در یکشنبه یافت “جنگ مانند فروشگاه” شامل تفنگ و نارنجک در یک جنگل در نظرسنجی محدود Bodoland ارضی شورای (BTC) منطقه است.

مقامات ارتش گفت: کش از سلاح های بهبود از Chirang رزرو جنگل متعلق به نامشخص جناح در حال حاضر منحل ملی دموکراتیک مقابل Boroland (NDFB). چهار جناح از NDFB حال امضا یک توافق صلح با این مرکز در ژانویه.

این سلاح ها شامل 12 همه فن حریف تفنگ AK-56 حمله تفنگ 10 تپانچه پرتاب نارنجک, 20 نارنجک مواد را به دستگاه های منفجره دست ساز یک تلفن ماهواره ای و همه فن حریف مجلات و 414 دور از همه فن حریف مهمات.

“یک فرایند است که در به دست بیش از این موارد بهبود به Bishmuri ایستگاه پلیس نزدیک به رزرو جنگل” یک سخنگوی ارتش گفت.

مقامات ارتش نسبت ریکاوری به هوش ورودی اما اعتقاد بر این است که جناح رقیب NDFB رهبری نیروهای امنیتی به سلاح های مخفی در جنگل حدود 170 کیلومتری شمال غربی گواتی.

BTC انتخابات

بهبود فرض اهمیت به دلیل BTC انتخابات برنامه ریزی شده در مارس 4. انتخابات تا به حال سابقه خشونت به دلیل رقابت شدید بین احزاب سیاسی گفته می شود با حمایت گروه های افراطی. BTC مناطق نیز مستعد ابتلا به جمعی قومی و درگیری.

چند NDFB رهبران ظ نامزدهای انتخابات در سراسر 40 کرسی است. آنها عبارتند از: B. Saoraigwra که پیوست Bodoland جلو مردم (BPF) که حاکم شده است BTC پس از سال 2003 و Gobinda Basumatary که پیوست رقیب ایالات مردم حزب لیبرال.

آقای Saoraigwra شد سر از NDFB (ع) گفت: در حالی که آقای Basumatary تا به حال رهبری NDFB (مترقی).

بسیاری از BPF رهبران از جمله BTC رئیس Hagrama Mohilary بودند از بدو آزادی ببر یک گروه افراطی است که منحل شد در سال 2003.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی