ترتیبات در نوسان کامل برای شش روز وداع Agama Vidwat Sadas

استادانه درست شده ترتیبات ساخته شده برای grand رفتار 28th, Veda Agama Vidwat Sadas برنامه ریزی برای شروع از 25 فوریه.

حدود 750 ودایی دانش آموزان و 125 صاحب نظران از نقاط مختلف کشور انتظار می رود که شرکت در شش روز معتبر سمینار که باید انجام شود در وداع Vignana Peetham در Vedagiri حدود دو کیلومتر از شهر تپه.

TTD اضافی اجرایی a. v. دارما ردی که بررسی پیشرفت کار با روسای بخش های مختلف مانند مهندسی برق annadanam, پذیرش, بهداشت و باغ آنها را دستور به تکمیل همه انتظار با این نسخهها کار در زمان و جلوگیری از هر نوع ناراحتی به شرکت کنندگان است.

نوشته شده امتحانات

نوشته شده امتحانات انجام خواهد شد از فوریه 26 تا 29 در 54 ودایی رشته و کسانی که بالای دو موقعیت باید روساي با 5 گرم طلا و 10 گرم نقره دلار همراه با گواهینامه های شایستگی به مناسبت valedictory جلسات در 1 مارس.

ودایی مدیر مدرسه K. S. S. Avadhani گفت که ‘Chaturveda Homam’ و ‘Stouta Yagam نیز انجام خواهد شد به طور منظم در محل در تمام روز. علاوه بر این برجسته معنوی محقق Brahmasri Madugula Nagaphani شارما نیز ارائه سخنرانی در Vedam-Srimadramayanam, Vedam-Mahabharatam و Vedam-Srimadbhagavatham در فوریه 27, 28 و 29.

TTD Superintending مهندس Nageswar رائو SE (برق) Venkateswarulu, Dyeo را Harindranath, Nagaraja, Damodar و Balaji بهداشت افسر R. R. ردی بودند برجسته در میان دیگران که در این نشست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>