هنر برای آگاهی: چگونه چنای هنرمند با استفاده از گلدان لامپ در طول مستند زمان

چنای: هنرمند Joel Fertician پیدا کرده است نور در پایان مستند تونل. او کشف کرده است و آن را در یک فروتن استفاده نشده لامپ دروغ گفتن در خود KK نگر صفحه اصلی.

Joel یک معلم نقاشی در اسپرینگفیلد مدرسه برای 10 سال گذشته استفاده کرده است این مستند به بداهه نوازی در منطقه ای از هنر است که او در حال حاضر در تو رفتگی در دیوار در. شناخته شده برای خود گلدان نقاشی های جوئل در حال حاضر تلاش دست خود را در چیزی منحصر به فرد: لامپ نقاشی.

“من آن را انجام داده ام یک بار قبل از اين زمان طلایی و فرصت را به popularise آن می گوید:” جوئل. بنابراین او در زمان چند لامپ های استفاده نشده و خریداری چند در یک فروشگاه در نزدیکی و شروع به انجام آنچه او بهترین در: نقاشی.

چند روز بعد جوئل تا به حال سه لامپ — همه درخشان و روشن با قدرتمند COVID-19 پیام است که شامل ‘خانه امن’ و ‘ماسک’. او زوج آنها را با خود تخصص — گلدان — و آمده است با حدود 25 قطعه از هنر شامل تمام COVID-19 آگاهی پیام.

Art for awareness: How Chennai artist uses pots, bulbs during lockdown time

یکی وجود دارد که در آن تاج محل بنای تاریخی است که بخور در یک ماسک و یکی دیگر که در آن یک نقشه بزرگ هند شامل متخصصان مراقبت های بهداشتی پیوستن به دست به جنگ این بیماری همه گیر. نزدیک خانه نگه داشتن تامیل نادو در ذهن جوئل مشغول به کار در یک زن و شوهر از قطعات — یک گلدان نقاشی در مورد نیاز به صرفه جویی در آب و دیگری از یک jallikattu گاو تعقیب دور ویروس.

در حالی که او در حال حاضر پروژه هنری است که در درجه اول با هدف آگاهی در میان مردم جوئل نیز بداند این مستند فاز به عنوان یکی که احتمالا می تواند باز کردن فرصت های جدید برای علاقه مندان به هنر. “من هنر انجام شده است در اشیاء روزمره آنهایی که معمولا در دسترس هستند در بسیاری از خانه ها. این می تواند یک زمان که در آن مردم با علاقه به هنر می تواند به چنین پروژه های کوچک با هر آنچه در دسترس است در خانه های خود را,” او می گوید.

پست فعلی خود پروژه Tiruchi متولد هنرمند خود آموخته در حال حاضر نقل مکان کرد به conceptualise خود انتساب بعدی: تخم مرغ نقاشی.

“من چند مفاهیم اما من باید حداقل 50 تخم مرغ برای اجرای آنها. من منتظر مغازه ها در نزدیکی خانه من برای باز کردن در کامل شیوه” او لبخند می زند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>