هنر نباید محدود به یک زبان: آنا بن در ‘Kappela’ در میان چیزهای دیگر

Babymol. هلن پل. Jessy. سه فیلم. سه شخصیت های پیچیده. و همه زده اند وتر با مخاطبان است.

بیست و یک سال از آنا بن نان Malayalam سینما به عنوان بینندگان بیشتر به نظر می رسد به کشف او در فیلم هایی مانند Kumbalangi شب, هلن و Kappela در جریان سیستم عامل است.

دختر scenarist Benny P Nayarambalam آنا است که به سختی یک سال و نیم به او بازیگری حرفه ای است اما به عنوان یک مثال کلاسیک از یک بازیگر با یک اسکریپت قوی حس.

آنا بسیار در تقاضا در حال حاضر, اما او در انتظار این مستند به برداشته شود — “من از دست کاری و بودن در مجموعه ای بیش از هر چیزی است.”

چه آینده ای در انتظار برای او ؟ گزیده ای از مصاحبه:

چه موفقیت ‘Kappela’ در Netflix بکشد به شما چیست ؟ آن است که تقریبا مانند یک re-release از انواع…

بله ما کاملا نا امید زمانی که مستند اتفاق افتاده است که این فیلم تا به حال فقط در تئاتر. من مدیر پروژه و ما انتظار داشتند خوب آزادی. این Netflix دوم آینده تقریبا احساس یکی دیگر از اولین روز, اولین تجربه نشان می دهد. من شده اند با تماس گرفتن متون و بسیاری از بررسی مثبت… آن است که در واقع قریب به اتفاق.

Kappela است که یک فیلم با یک گروه کوچک اما صمیمی پروژه. بنابراین شما می توانید تصور کنید که چقدر این به این معنی برای ما.

Anna Ben and Roshan Mathew in ‘Kappela’

همه فیلم ها شده اند کاملا موفق آنلاین. می تواند به این دلیل باشد که آنها کاملا تجاری و مناسب برای کوچک صفحه نمایش ،

شاید. اما من نیز قطعا خوش شانس به کار در طول همه گیر داده چقدر این OTT سیستم عامل به ما کمک کرد. هنر نباید محدود به زبان و یا محل سکونت و من هیجان زده هستم که بودجه فیلم در حال حاضر در دسترس از طریق این سیستم عامل است.

آیا شما یک مقدار زیادی از فکر به انتخاب خود اسکریپت ؟

راستش من اولین فیلم Kumbalangi شب مرا انتخاب کرد. من فقط رفت و برای استماع و انتخاب کردم اما تا به حال هیچ ایده آنچه که من در گرفتن به. من در مراحل اولیه در زندگی حرفه ای من اما من این در ذهن نگه دارید: برای دریافت بیش از حد به جنبه های فنی فیلم. من گوش دادن به این اسکریپت به عنوان یک بیننده و تعجب می کنم اگر من رفتن به تئاتر به تماشای یک داستان شبیه به این. اگر آن درگیر من به فروش می رسد!

شخصیت خود را تبدیل شده اند بنابراین به یاد ماندنی…

در Kappelaبرای Jessy شخصیت من تا به حال برای قرار دادن یک کمی تلاش بیشتر پس من کاملا مخالف آنچه در او است. من اصلا تجربه زندگی در یک روستای کوچک و پناه دادن به رویاهای یک راز عاشقانه. است که بر خلاف من (می خندد). من با الهام از مشاهده مردم در اطراف چه کسی شبیه شخصیت. بنابراین قبل از شلیک من صحبت کرد به مردم. که واقعا به من کمک کرد به پرنیان از فیلم است.

کودک و هلن از سوی دیگر بیشتر شبیه به من است. من از کوچی اما من در یک شهر کوچک است که واقعا صمیمی. من مورد مطالعه در شهر و زندگی در بنگلور در حالی که برای. من فکر می کنم می خوام بگم که من تا به حال بهترین از هر دو جهان.

پدر خود مشغول به کار در Malayalam سینما برای چند دهه. می کند نفوذ خود را و یا اضافه کردن پس زمینه به اعتماد به نفس خود را به عنوان یک بازیگر?

بله قطعا. من صرف مقدار زیادی از زمان با پدرم در این مجموعه از فیلم های او کار کرده است. بنابراین من می دانم که چگونه سیستم کار می کند و وجود دارد آشنایی به آن است. من یک کارگردان بازیگر و من نمی overthink زیاد است. من با غریزه.

آیا شما برنامه های بازیگری در یک, بزرگ, تجاری, سرگرم کننده?

البته! این فقط یک سوال از آنچه به من می آید. آنهایی که من انجام بعدی یک رام-com و یک اکشن هیجان انگیز. من شده اند با گرفتن مقدار زیادی از سوالات از فیلم تامیل صنعت. من zeroed در هر چیزی و در عین حال به دلیل COVID-19 وضعیت. چیزی خوب باید آمد تا به زودی.

هر مستند آموخته?

آن را کاملا خسته کننده. من با خانواده به طوری که ما صرف زمان با هم نواز در فیلم من از دست رفته بیش از سال گذشته است. من مانند پخت و پز برای آنها خیلی در واقع.

من واقعا از دست مشغول به کار است. من مشغول به کار در back-to-back پروژه بود و واقعا در این لحظه. سپس من تا به حال به طور ناگهانی تعطیل سیستم من. من به دنبال به جلو به گرفتن در مسیر بازگشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>