ArtMantram اولین جشنواره بین المللی شعر با تمرکز بر هویت

بنگلور-بر اساس غیر انتفاعی سازمان ArtMantram چهار روز آنلاین جشنواره بین المللی شعر های خانه شیشه ای, جشنواره آغاز خواهد شد از تاریخ 23.

هنگامی که در سال 2020 آغاز شد Yumna Harisingh, ArtMantram معاون رئیس جمهور, برنامه ریزی برای یک جشنواره در ماه ژوئن به جشن کارناتاکا فرهنگ است. در ماه ژوئن فرهنگ و هنر در زمان عقب; سلامت و اقتصاد نقل مکان کرد و به خط مقدم بحث در سراسر جهان است. ArtMantram اما نگه داشته مکالمات در فرهنگ و هنر با رفتن آنلاین گفتگو و بحث و گفتگو با هنرمندان و نویسندگان است. بازخورد مثبت Yumna دریافت شده از این جلسات موجب به سازماندهی خانه شیشه ای جشنواره است.

یک شعر جشنواره در طول یک بیماری همه گیر ممکن است به نظر می رسد ضروری است. Yumna اما فکر می کند در غیر این صورت. “بسیاری از ما در انزوا. آن را به ما می دهد یک فرصت برای انعکاس و بیان ما هستند. و شعر متوسط است که از طریق آن ما می تواند به لمس فرد دیگری روح است.”

این جشنواره نیز با تمرکز بر هویت. “جشنواره ویژگی های عجیب و غریب در شعر است. وجود دارد در جلسات Dalit صداهای فمینیستی معاصر, شعر, افریقایی-امریکایی اشعار و شعر در زبان های منطقه ای.”

شاعر و نمایشنامه نویس Chandrashekhara Kambara که یک گیرنده Padma شری, Jnanpith و Sahitya Akademi جایزه شروع خواهد شد این جشنواره با سخنرانی.

جلسات دیگر شامل بحث در جهان شعر (شامل شاعران ولادیمیر لوسین رافائل D’Abdon میشل Cahill, مهدی منصور و Chandramohan ع) و یکی در Dalit صدای, ‘زخمی جمهوری اسلامی (با شاعران MB Manoj, رامش Karthick نایاک و Yazhan Athi).

به بحث و شرکت در زندگی Q&A جلسات شما بازدید ArtMantram وب سایت. برخی از این جلسات شرکت میزبانی بنگلور مرکز بین المللی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>