آروناچال گروه های رسانه ای پرچم تهدید به ویرایشگر بیش از حیات وحش شکار گزارش

رسانه برادری در آروناچال پرادش ابراز نگرانی بیش از یک مجموعه از آنلاین حمله به یک روزنامه نگار ارشد برای گزارش اخیر سنبله در حیات وحش شکار در دولت در پی این مستند شامل COVID-19 بیماری همه گیر.

این آروناچال مطبوعات باشگاه آروناچال پرادش اتحادیه روزنامه نگاران شاغل و آروناچال الکترونیک و رسانه های دیجیتال ارتباط باید در یک بیانیه مشترک خواسته پلیس و دولت را توجه داشته باشید از تهدیدات کارگردانی در Tongam Rina دستیار سردبیر Itanagar-بر اساس آروناچال بار و اقدام در برابر کسانی که هدف خود را.

خانم رینا گزارش شده بود در حیات وحش مقامات شناسایی حیوانات و خزندگان شکارچیان از ویروسی ویدئوها. در این گزارش گفته مالیده و چند نفر راه اشتباه است.

همچنین بخوانید: جدید pit viper در آروناچال پرادش به نام بعد از هری پاتر شخصیت

“من را دیده اند برخی از FB (Facebook) دیدگاه توجیه گلوله که من جان سالم به در برد و در حال حاضر تهدید به آسیب فیزیکی پس از من در مورد نوشت: کشتن مار و فشار بر حیات وحش در آروناچال پس از #COVID-19,” خانم رینا بود توییتی در آوریل 20, برچسب زدن وزیر Pema Khandu و دولت مدیر کل پلیس است.

“هیچ جا در اخبار و گزارش هر گونه اتهام ساخته شده توسط روزنامه نگار یا هر اتهام تخلف به غیر از آنچه در فیلم ها باید خود ادعا کرد که انجام داده اند” سه رسانه ای سازمان در بیانیه ای گفت:.

“آنچه که ما را شوکه بیشتر است که چگونه تعداد زیادی از مردم گرفته اند به مزاحمت سایبری به بیان اختلاف نظر به جای درگیر شدن در یک بحث” آنها گفت: به دنبال اقدام علیه آنلاین معتادان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>