به عنوان COVID موارد افزایش خصوصی sanitisers در حال پر کردن شکاف

رفته اند روز هنگامی که قانونگذاران به رهبران محلی با شور و شوق سوار sanitiser-نصب تراکتور یا پرواز هواپیماهای بدون سرنشین بیش از مستعمره مسکونی به اسپری هیپوکلریت سدیم. ضد عفونی تونل به مبارزه COVID-19 گسترش نیز برجسته در شهر اتصالات.

از زمانی که اعداد مثبت در منطقه بودند زیر 50 به 268 در حال حاضر مربوط به ضد عفونی اقدامات توسط مقامات تنها نشان می دهد یک رابطه معکوس است. مانند بیمارستان های خصوصی برای درمان سازمان های خصوصی ارائه sanitisation خدمات در هر فوت مربع قیمت در نلگندا آمده به عنوان جای تعجب ندارد.

Gunda Venkatesh 23 ساله و بیکار تا به تازگی یک مرد مشغول تماس گرفتن برای خانه sanitisation این روز است. بانک ها و دفاتر و فروشگاه های خرده فروشی در حال مشتریان آینده نگر ، گره خورده است تا با یک رنگ تولید کننده-توزیع کننده, که شروع به تولید سطح و دست sanitisers در طول همه گیر او ارائه می دهد خدمات با قیمت گذاری بر اساس اندازه فضای. آگهی منتشر شده توسط Venkatesh توضیحی نشان دادن یک قیمت ثابت برای خوابگاه و در محدوده بین ₹ 1.40 و ₹ 2 در هر فوت مربع برای فضاهای تجاری.

به گفته وی “بسیاری از مردم تماس برای سوالات, اما تنها چند تایید. ترس است که تنها افرادی که آزمایش مثبت خود را محل sanitised,” او می گوید. و بنابراین برای اطمینان بخشیدن به فرد با استفاده از تجهیزات الکتریکی به اسپری ‘anti-virus protection’ خواهد بود در تجهیزات حفاظت شخصی کیت برای هر واحد استفاده او توضیح می دهد.

در میان مشتریان تا حال حاضر بانک ها شعب که دریافت متنوع بلند را به صورت روزانه بودند آنهایی که اولین بار برای به دست آوردن حمایت می کند. برای Venkatesh که خریداری تجهیزات پیشرفته برای روند قیمت ها کمی قابل مذاکره است.

“تخفیف بسته مانند ₹ 1,200 برای کل 1 BHK شامل شرکت تولید sanitiser خریداری شده در MRP نرم افزار کار را برای حدود 30 دقیقه و PPE کیت. این همان فرآیند به عنوان یک کار رنگ که آن هم تایید شده توسط شرکت” او می افزاید. نه تنها خصوصی افراد, اما چند ادارات دولتی مانند یک دفتر پلیس در Vemulawada بود که اسپری به تازگی در میان لیست مشتریان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>