ASEAN متحده هشدار می دهند S. دریای چین تنش

ویتنام و فیلیپین هشدار داد رشد ناامنی در جنوب شرق آسیا در یک اجلاس منطقه ای در روز جمعه نگرانی چین پله تا فعالیت خود را در مناقشه دریای چین جنوبی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

هر دو هانوی و مانیل تسلیم اعتراض با چین در ماه آوریل پس از پکن به طور یک جانبه اعلام کرد ایجاد منطقه اداری در جزایر مشکل آبراه که به ویتنام و فیلیپین نیز رقابت می کند.

‘رعایت قانون جهانی’

“حتی به عنوان منطقه ما در تلاش برای مهار COVID-19 نگران کننده حوادث در دریای جنوب چین رخ داده است” رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte گفت: یک جلسه آنلاین انجمن کشورهای جنوب شرق آسیا (ASEAN) رهبران در روز جمعه.

“ما طرفین را به خودداری از تشدید تنش ها و رعایت مسئولیت های تحت قوانین بین المللی” او گفت:.

چین شده است هل دادن حضور خود را در منحصر به فرد مناطق اقتصادی کشورهای دیگر در حالی که متقاضیان مشغول مقابله با COVID-19 pandemic, باعث, ایالات متحده آمریکا به چین برای متوقف کردن آن “رفتار قلدری” وجود دارد.

در اوایل ماه آوریل ویتنام گفت: یکی از آن قایق های ماهیگیری غرق شد توسط یک چینی دریایی نظارت رگ. چین گفت که ویتنام ادعا می کند در دریای چین جنوبی غیر قانونی و “محکوم به شکست”.

در سخنان افتتاحیه خود در اجلاس آسه آن ویتنامی نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc گفت: نهادهای بین المللی و قوانین بین المللی بوده است به طور جدی به چالش کشیده در طول بحران جهانی است.

“غیر مسئولانه عمل می کند’

“این بیماری همه گیر است که دامن زدن به شعله های آتش خفته با چالش های در داخل, سیاسی, اقتصادی و اجتماعی و محیط زیست جهان و در هر منطقه” نخست وزیر گفت.

“در حالی که تمام جهان کشیده است نازک در مبارزه با این بیماری همه گیر غیر مسئولانه عمل می کند و در عمل به نقض قوانین بین المللی هنوز هم در حال وقوع موثر بر محیط زیست از امنیت و ثبات در مناطق خاص از جمله در منطقه ما گفت:” آقای Nguyen که هیچ اشاره ای چین در رابطه با نظرات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>