Asha Bhosle در مورد چگونگی Dum Maro Dum’ شد superhit با وجود All India Radio ممنوعیت آن

“من راه رفتن در اطراف میدان Durbar در کاتماندو توصیف معماری معابد زمانی که من تو را دیدم یک مرد در یک رنگارنگ پیراهن و دمدمی عینک آفتابی ایستاده در یک کافه وجود دارد. او نگاه آشنا. من در رفت و در کمال تعجب متوجه شد که pancham نمایشگاه تالار (R. D. برمن). ‘سلام Ashaji بیا گوش دادن به این” او گفت: هیجان. او گوش دادن به یک رکورد فقط با انواع مختلف برای تلفن های موبایل.

در بمبئی پس از یک ماه, من یک تماس از او برای ضبط. این یک آفرین, سرحال ترکیب. در حالی که ارائه آن را به یاد من صدای من را شنیده بود در کاتماندو کافه و تکثیر برخی از آنها. Pancham نمایشگاه تالار خوشحال شد با این آهنگ. اما دو روز بعد او به من اطلاع داد که این آهنگ شده بود حذف شده از فیلم است.

من بسیار ناراحت شد و به رهبری مستقیما به مدیر Dev آناند ساب خانه. من به او گفتم آن را فوق العاده تعداد و باید حفظ شود به هر قیمتی. او فکر کرد و گفت: پس شما می گویید پس من باید. اما مشکلات به نظر نمی رسد برای پایان دادن به. All India Radio ممنوع آهنگ. خوشبختانه رادیو سیلان شروع به آن بازی است. ‘Dum Maro Dum’ شد, یک ضربه فوق العاده و Sartaj Geet در Binaca Geetmala.”

Asha Bhosle on how 'Dum Maro Dum' became a superhit despite All India Radio banning it

قطع به در حال حاضر. Asha Bhosle های پیشگام فا ساخته شده است که هر آهنگ او را با یاد شکوفا است و در حال حاضر با توجه دوستداران موسیقی در سفر به زندگی و عصر از بین رفته است.

“با مستند توقف ما سرعت گیج کننده زندگی و ساخت ما ماندن در داخل خانه من شده اند در یک نوستالژی سفر. من اغلب صحبت شده به پسر من آناند در مورد لحظات جالب در زندگی حرفه ای من. یک روز او به من گفت, ” آیا آن را نمی تواند دوست داشتنی اگر شما اجازه دهید جهان می دانم در مورد این لحظات?’ و من فکر می کردم این است که ما در چنگال یک بیماری همه گیر برای به اشتراک گذاشتن برخی از افکار خوب با مردم می گوید:” آشا.

این مادر و پسر دو راه اندازی شد, یوتیوب سری Asha Ki Asha’. آهنگ به عنوان آن را می گوید همه Baatein purani yaad aati hai.’

Asha Bhosle on how 'Dum Maro Dum' became a superhit despite All India Radio banning it

“این نند ایده برای نگه داشتن قسمت کوتاه از آنجا که من می توانید انجام دور reminiscing در مورد گذشته است. نوازندگان بزرگ, خوانندگان, lyricists و بازیگران با من کار کرده اند غنی موسیقی من و روح است. بیش از سه آخر هفته که ما شده اند در جریان این سری من متوجه شدم که جوان جزوات در زمینه موسیقی باید بدانید آنچه در آن طول می کشد برای به دست آوردن تخصص در یک هنر و یک علامت می گوید:” 86 ساله خواننده که در راه اندازی خود را در کانال یوتیوب این ممکن است.

“حتی در این سن و سال من لذت بردن از کشف چیزهای جدید است. این می تواند یک لحن یک ظرف برای پخت و پز به رهبری او را به راه اندازی آشا یک زنجیره ای از رستوران ها) و یا فن آوری است. من اغلب خواسته آنچه که من فکر می کنم معاصر موسیقی فیلم. و من ثابت پاسخ است که تغییر را قبول اینکه آیا یا نه شما آن را دوست دارم.”

با بیش از 20 ، 000 آهنگ ها تقریبا در 18 زبان Asha شده است که الهه شعر و موسیقی از آهنگسازان O. P. Nayyar و R. D. برمن است همیشه به چالش کشیده و خودش را با کاوش در گروه فیلم و همکاری با طیف وسیعی از نوازندگان مانند علی اکبر خان سلطان خان پسر جورج مایکل استیپ از R. E. M. و کرونوس کوارتت. در طول سال, او نگه داشته است شنوندگان حدس زدن در مورد آنچه که او را به انجام بعدی. آنها را شگفت زده در راه او قالب صدای او برای مطابقت با خلق و خوی از ترکیب — بازیگوشی های پاپ, ملودیک پختگی کلاسیک و درد و نفس اماره عاشقانه geet و غزل.

“استودیوهای ضبط شد چیزی جز تمدید filmsets پس از آن. وجود دارد خواهد بود 50 تا 60 نوازندگان در ارکستر زنده. کار آغاز خواهد شد توسط 10 صبح و در گاهی اوقات تا اواخر شب. من فقط چای و بیسکویت از طریق روز. اگر خواننده سرفه و یا از دست رفته توجه داشته باشید, یکی بود برای شروع همه را دوباره و دوباره. آن را دشوار و در عین حال لذت بخش است. وجود دارد خیلی تعامل میان خوانندگان و نوازندگان و آهنگسازان که هر ضبط شد یک تجربه یادگیری” به یاد می آورد آشا است که سفر در سراسر جهان انجام مرحله نشان می دهد به خانه مخاطبان است.

درخواست تجدید نظر او نهفته در دسترسی به تمام سنین است. اگر او می آید در سراسر به عنوان یک هنرمند با موسیقی احساسات با تلنگر از یک لحن او می تواند تبدیل به یک سرگرم کننده با او خود به خود بداهه و طرب.

آشا می آید از یک خانواده از نوازندگان. پدر, Pt. Dinanath Mangeshkar, حال سفر, موسیقی و درام شرکت. به عنوان یک کودک آشا سنگ برای گروه. پس از مرگ او او eavesdropped در خواهر بزرگتر او Lata را موسیقی کلاسیک, کلاس, قبل از او خودش را تحت آموزش در آن است.

“من خواند من آهنگ برای اولین بار در سال 1943 و پس از شروع یک مبارزه طولانی. من رو رد و شکست و چندین بحران های شخصی. با وجود آواز دشوار و آهنگ های مختلف است که بازدید بار وجود دارد که من ارائه پروژه ها. با هر شکست من ظهور قوی تر است. من یاد گرفتم به این باور بیشتر در خودم و رویاهای من است. Jaise sangeet kabhi mein neeche ke سور lagte hain, aur kabhi upar ke zindagi bhi waisi hi hai. (زندگی مثل موسیقی وجود دارد هر دو یادداشت بالا و پایین) می گوید:” آشا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>