Ashok Gehlot تساوی PM توجه به ملخ حمله در راجستان

راجستان وزیر Ashok Gehlot روز دوشنبه خود جلب کرد نخست وزیر نارندرا توجه به حمله گسترده از ملخ ها با شروع از مرز با پاکستان در چند منطقه و به دنبال این مرکز کمک در برخورد با این تهدید. شیوع بیابان ملخ است تهدیدی برای محصولات کشاورزی.

همچنین بخوانید: پس از COVID-19 هند چالش بعدی می تواند مگا اندازه ملخ حمله تابستان امسال

آقای Gehlot گفت: در آقای مودی ویدئو کنفرانس با وزرای ارشد این حمله که آغاز شده بود در بیابان در مارس 2019 تا به حال به طور گسترده آسیب دیده محصولات کشاورزی و پوشش گیاهی در 12 ولسوالی. در این سال های گرمسیری ملخ را آغاز کرده اند حمله به مزارع کشاورزی از آوریل 11.

“ملخ رسیده اند تا به اجمیر در مرکزی راجستان” آقای Gehlot گفت: نقشه کشی نخست وزیر توجه به هشدار سازمان ملل و سازمان غذا و کشاورزی سازمان که ملخ بودند پرورش در اعداد بزرگ در سودان و اریتره در آفریقا در ساحل دریای سرخ و نیز در ایران است. Swarms از ملخ به احتمال زیاد برای صدمه زدن به محصولات کشاورزی در راجستان و گجرات پس از عبور از مرز.

در اوایل این سال سیر کردن دولت تا به حال به دنبال یک کمک ₹200 کرور از این مرکز برای جبران خسارات کشاورزان ضرر و زیان خود را. یک محصول خاص ارزیابی بررسی شد همچنین انجام شده در برخی از مناطق آسیب دیده و سابق gratia کمک های توزیع شده به کشاورزان است.

این ملخ پدید آمده در ژانویه 2019 از آفریقای جنوبی و سفر از طریق عربستان سعودی و ایران برای ورود به پاکستان که در آن آنها حمله پنبه-تولید کمربند از استان سند. بزرگسالان ملخ و سپس پرواز به سمت بیابان آسیب رساندن به محصولات راجستان در غرب و شمال گجرات.

اتحادیه کشاورزی وزارت ملخ هشدار سازمان (LWO) که مقر آن در جوداپور حال راه اندازی تلاش های جنگ-جای پا برای کنترل ملخ. تیم حمل تجهیزات بودند با عجله به روستاها به اسپری شدت بالا مالاتیون حشره کش برای جلوگیری از گسترش ملخ به مناطق دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>