Ashok Gehlot رهبر tukde-tukde باند: راجستان BJP رئیس

راجستان BJP جمهور Satish Poonia روز یکشنبه به نام وزیر Ashok Gehlot رهبر ‘tukde-tukde باند در پی اخیر خود در مشارکت در تحصن در اینجا برابر شهروندی (متمم) قانون.

او گفت: آقای Gehlot است “اقدام به فشار دولت به هرج و مرج” به نام آزادی گفتار و بیان است.

“وزیر مشارکت را تشویق کرده است از جمله تظاهرات در سراسر کشور. شده اند وجود دارد گزارش می دهد که تظاهرات هستند که با بودجه مردمی مقابل هند [PFI] و سازمان دارای یک ارتباط با دانش آموزان جنبش اسلامی هند [SIMI]” آقای Poonia گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا.

“این همه نشان می دهد که وجود دارد این است که یک شبکه کار در پشت چنین تظاهرات. من هیچ مهار و گفت که راجستان وزیر رهبر tukde-tukde باند” او گفت:, و اضافه کرد که آقای Gehlot عمل بود “شرم آور” آن را به عنوان هدف در نظر گرفتن سیاسی مسافت پیموده شده.

پرداختن به نامحدود dharna در برابر کا ملی و ثبت نام از شهروندان (NRC) در بيمارستان شهيد Smarak روز جمعه آقای Gehlot ادعا کرد که اطلاعات در زادگاه پدر و مادر بود که در پی ملی ثبت احوال (NPR).

“اگر من قادر به ارائه جزئیات, من بیش از حد خواهد بود خواست به زندگی می کنند در یک مرکز بازداشت. شما باقی بماند مطمئن باشید اگر چنین شرایطی مطرح می شود, پس از آن من خواهد بود که برای اولین بار برای رفتن وجود دارد,” او گفت:.

آقای Poonia گفت: رئیس جمهوری تلاش برای برابر شهید Smarak به شاهین باغ بود “توهین” به شهدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر