آسام سیل وضعیت را بهبود می بخشد اما 3 مرده

سیل وضعیت در آسام بهبود حاشیه روز جمعه اما سه نفر غرق شده به مرگ, شمارش به 93. یکی دیگر از 26 کشته در رانش زمین باعث متناوب بارش باران های سنگین پس از مارس 22.

بزرگ swathes از شرق Siang و دیگر مناطق در امتداد جریان رودخانه Siang در آروناچال پرادش را نیز تحت تاثیر قرار شده است با 500 متر از جاده استراتژیک شسته. Siang یکی از سه رودخانه که به صورت براهماپوترا در آسام پایین دست.

شکننده سدهای اضافه کردن به سیل گلایه در آسام

مقامات ایالت آسام مدیریت بحران اقتدار (ASDMA) گفت: در بارندگی کمک برخی از 52,000 سیل زده مردم در بازگشت به خانه های خود در روز جمعه. تعداد افراد مبتلا در سراسر 26 سیل زده مناطق بود در 27.8 لاخ تا جمعه شب.

“یک فرد هر درگذشت در برپتا, ککرژر و Morigaon مناطق. ما تا به حال به افزایش تعداد امداد اردوگاه به 301 با تعدادی از زندانیان در مجموع 50,136 تقریبا از 3000 بیشتر از روز پنج شنبه” یک ASDMA سخنگوی گفت.

گلپرا ادامه داد: به بدترین آسیب دیده منطقه با 4.7 لاخ مردم marooned به دنبال برپتا (4.61 لاخ), Morigaon (3.75 لاخ), Dhubri (2.87 لاخ) و جنوب Salmara (2.5 لاخ).

‘جاده کرگدن” درگذشت

مرد یک شاخ کرگدن که پناه گرفته بودند در بزرگراه پس از رنجبر از آب گرفتگی در پارک ملی کازیرانگا و رزرو ببر (KNPTR) در جولای 17 مرده پیدا شد در داخل پارک و در حدود ساعت 11 صبح روز جمعه.

استفاده از PPEs را بشویید تا در آسام سیل و افزایش نگرانی بیش از COVID-19 گسترش

پارک مقامات و دامپزشکان از یک مرکز امداد و نجات حیوانات در Kaziranga تا به حال ارائه شده مولتی ویتامین-رنگ و لعاب شیرین چمن به خسته کرگدن. آنها همچنین اسپری یک آنتی بیوتیک چشم-قطره در rhino یافت مبتلا به کدورت قرنيه و ملتحمه.

“علت مرگ کرگدن بود مسلم به عنوان بیماری های مرتبط با سن. او در بر داشت در نزدیکی Dusuti ضد شکار اردوگاه KNPTR را Bagori محدوده” پارک رسمی رامش کومار Gogoi گفت.

کرگدن بود 13th مرگ در طول سیل در KNPTR حدود 85 درصد از آن شده است غوطه ور شده است. حداقل 112 حیوانات دیگر از پارک کشته در سیل با 18 — بیشتر گراز گوزن — اجرای بیش از سرعت وسایل نقلیه در بزرگراه در امتداد لبه جنوبی پارک.

بزرگراه اجرا می شود از طریق نه بزرگ و چند جزئی دالان KNPTR استفاده از حیوانات برای حرکت و از فراتر از آن در طول بلایای طبیعی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>