آسام دولت. و نفت برای جبران همه تحت تاثیر گاز به خوبی تراژدی

اتحادیه نفت و گاز, وزیر Dharmendra Pradhan روز یکشنبه گفت: افراد مبتلا نفت هند Baghjan گاز و فاجعه خواهد بود “به اندازه کافی” جبران می شود.

آقای Pradhan رسیده آسام در روز شنبه برای بررسی وضعیت ناشی پس از فوران چاه نفت و پی در پی دوزخ که به کشته شدن دو نفر است.

همچنین بخوانید: نفت منصوب مشاور برای مطالعه و بررسی اثرات زیست محیطی از گاز و فوران چاه نفت در آسام

آسام وزیر Sarbananda Sonowal که به همراه آقای Pradhan به فاجعه سایت و امداد اردوگاه گفت: یک مدل و یک بیمارستان دامپزشکی بالاتر متوسطه و مهارتی در توسعه مرکز تنظیم خواهد شد تا در Baghjan. “امروز اعلام میکنم که Baghajan خاکریزی ساخته خواهد شد در هزینه ₹27 کرور” او گفت:.

“ما را جبران همه مردم شود. باغ چای فوفل درختان و ماهی و خانه ها و هر گونه خواص دیگر که آسیب دیده اند جبران خواهد شد در مشورت با دولت آسام” آقای Pradhan گفت: زندگی مردم در تسکین اردوگاه.

پس از بازدید از سایت به خوبی این اتحادیه گفت: این مرکز و دولت در حال تلاش برای یک راه حل دائمی برای این فاجعه به طوری که آن را هرگز تکرار میشود.

“نفت هند است آسامی شرکت. آن را کار کرده است در اینجا برای چند دهه. هر دو مرکز و دولت را تشکیل سطح بالا درخواست کمیته. ما را مجازات خواهد کرد مقصر این فاجعه حتی اگر او یک مرد قدرتمند” آقای Pradhan تأکید کرد.

همچنین بخوانید: نفت ممکن است به ارمغان بیاورد در ایالات متحده کارشناسان شامل گاز و فوران چاه نفت در آسام

شرکت و تینسوکیا دولت منطقه نقل مکان کرد بیش از 7000 نفر از مناطق نزدیک گاز و همچنین سایت به 14 تسکین اردوگاه.

آقای Sonowal گفت: همه مردم تحت تاثیر جبران خواهد شد پس از کامل بررسی توسط دولت.

رئیس جمهوری اعلام کرد که یک بتن جاده بین Baghjan و تینسوکیا شهرستان ساخته خواهد شد. زنان خود کمک گروهی از این منطقه ارائه خواهد شد کمک های مالی.

“این Maguri-Motapung تالاب Baghjan اموال. نفت هند را پاک تالاب,” او گفت:.

آقای Sonowal گفت: کارشناسان در تلاش هستند تا بهترین خود را به douse فروغ به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای بازسازی آواره مردم است.

تعامل با رهبران محلی ارسال یک یادداشت تفاهم با یک میزبان از مطالبات برای بازسازی و جبران خسارت.

پس از رسیدن به گواتی شنبه شب آقای Pradhan برگزار شد جلسه نقد و بررسی با آقای Sonowal در حضور وزیر دارایی Himanta Biswa سرما وزیر امور خارجه در امور محیط زیست و جنگل نبا کومار Doley و BJP Lok سبها عضو Topon کومار Gogoi.

چاه شماره 5 در Baghjan شده است خارج می گردند گاز بیاختیار گذشته 19 روز و آن آتش در روز سه شنبه بعد از ظهر.

این آتش سوزی در چاه است گسترده که می توان آن را از فاصله بیش از 30 کیلومتر با ضخامت دود سیاه رفتن تا چند متر بالا خطر انداختن محلی biodiversities.

هر چند هیچ آتش سوزی در حاشیه سایت هست در حال حاضر این شرکت اعلام کرده است در یک منطقه تا 1.5 متر از شعاع به عنوان “منطقه قرمز” برای جلوگیری از هر گونه حادثه نامطلوب.

در حال حاضر پنج پرسش در حال وقوع برای پیدا کردن حقایق — سه عضو پروب توسط وزارت نفت و گاز, یک عضو پروب به دستور وزیر و داخلی پنج عضو پرس و جو توسط نفت است.

علاوه بر دو مطلب بسیار مهم مستقل تحقیقات از ویژگی های طبیعت هستند که انجام شده توسط اداره کل معادن ایمنی (DGMS) و صنعت نفت اداره ایمنی (OISD).

رئیس جمهوری همچنین دستور اضافی اصلی کنسرواتور از جنگل (حیات وحش) به انجام یک مطالعه بر روی تاثیر این انفجار را بر محیط زیست و بوم شناسی مناطق اطراف آن از جمله در گیاهان و جانوران در مجاور Dibru-Saikhowa پارک ملی.

در حال حاضر دو مقام از نفت شده اند به حالت تعلیق به اتهام غفلت از وظیفه در سایت هست در حالی که نشان دادن علت توجه بوده است به جان انرژی Pvt Ltd, برون سپاری اپراتور خصوصی است.

یک مورد نیز ثبت شده است در برابر نفت هند و جان انرژی بیش از این حادثه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>