آسام حزب برای تلفن های موبایل U. N. اعتبار کا

به تازگی تشکیل حزب سیاسی در آسام به درخواست سازمان ملل متحد برای ارزیابی انطباق از تابعیت (متمم) قانون 2019 (CAA) بین المللی حقوق بشر ابزار و اعتبار آن در زیر اعلامیه جهانی حقوق بشر.

این Asom Songrami Mancha تا به حال در فوریه 5 ارسال نامه های رسمی به طور جداگانه به کمیساریای عالی ژنو مبتنی بر سازمان ملل متحد کمیسیون عالی حقوق بشر (ره) در آن رئیس ماموریت در هند و رئیس مردمان بومی و توسعه شاخه ای از سازمان ملل متحد دبیرخانه دائمی مسائل بومی (SPFII).

Mancha جمهور Diganta Konwar کار خود را رئیس جمهور Adip کومار Phukan و سه نفر دیگر گفت: آنها درخواست شد در نمایی از “خطر” از تازگی اعلام کا “به هویت و وجود مردم بومی” از شمال شرق هند به طور خاص آسام.

آنها به دنبال مداخله از SPFII برای در نظر گرفتن اعتبار کا روح اعلامیه جهانی حقوق بشر و صدور پناهندگان گواهی به همه واجد شرایط مذهبی-آزار و اذیت افراد بدون هیچ گونه تبعیض و تحت نظارت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل.

این Mancha خواسته کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل و SPFII به اطمینان حاصل شود که زبان و فرهنگ و جمعیت و رفاه اقتصادی از جمعیت بومی از آسام حفاظت شده طبق اصول سازمان ملل متحد اعلامیه حقوق مردمان بومی.

این Mancha یادآوری U. N. که هند رای به تصویب اعلامیه جهانی حقوق بشر و یک امضا به تعدادی از سازمان ملل و کنوانسیون جهانی حقوق بشر, پناهندگان مسائل و امور مربوط به چه کشور امضا نکند 1951 کنوانسیون پناهندگان و پروتکل 1967.

“این کا legitimises تبعیض بر اساس دین می ایستد و در نقض آشکار قانون اساسی از هند و بین المللی و قوانین حقوق بشر. این عمل در حالی که فراگیر در آن اظهار داشت: هدف انحصاری در ساختار آن و قصد” به Mancha دادخواست گفت.

‘حالات ناتوان کننده’

همچنین مشخص شده دو “ناتوان کننده حالات” از آنجا که از کا. یکی ممکن است تاثیر مخربی در غرب کاملا بی ثباتی آن اجتماعی و اقتصادی تعادل و هویت قومی علاوه بر مزاحمت آسام با “مهاجران غیر قانونی”. دو ضد هندو احساسات ممکن است افزایش همسایه کشورهای اسلامی از هند ساخت زندگی مرفه هندوها وجود دارد سخت تر است.

این کا سریع-آهنگ فرایند شهروندی برای شش غیر مسلمان که گفته فرار آزار و اذیت مذهبی در افغانستان و بنگلادش و پاکستان و پناه در هند تا 31 دسامبر 2014.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر