آسام معلمان در انجمن به دنبال تغییر در سوال مقاله الگوی

یک teachers’ association در آسام توصیه کرده است دولت برای تغییر الگوی طبقه 11 و 12 امتحانات هیئت مدیره به عنوان COVID-19 همه گیر است و تحت تاثیر 2020-21 سال تحصیلی.

همه آسام بالاتر ثانویه معلمان و کارکنان انجمن (AAHSTEA) نیز پیشنهاد ارائه رایگان گوشی های آندروید همراه و مناسب داده ها بسته به دانش آموزان فقیر شده اند از دست رفته خود را در کلاس های آنلاین.

با توجه به AAHSTEA نیمی از بعضی 4 لاخ کلاس 11 و 12 دانش آموزان در آسام شده اند قادر به حضور در کلاس های آنلاین برای عدم گوشی موبایل آندروید.

“مدرسه و کالج معلمان ارسال یادداشت ها و فیلم های خود را در کلاس های WhatsApp, Facebook و دیگر رسانه های اجتماعی. آن است که فراتر از استفاده از هزاران نفر از دانش آموزان برای دسترسی به آنها” ارتباط رئیس جمهور Himadri Jyoti Dutta گفت.

“بسیاری از مناطق آسام باید مسائل شبکه. حتی اگر برخی از روستایی پدر و مادر می توانید استطاعت گوشی های آندروید, آنها نمی تواند اتصال به دلیل ضعیف یا بدون خدمات اینترنت,” او اضافه شده است.

سید Anisur رحمان, انجمن, دبیر گفت: دولت باید با ارائه دست دوم و یا مرمت شده گوشی های آندروید اگر آن را کم در منابع است. اطلاعات رایگان بسته و دوره ای شارژ می تواند در میان باشد به عنوان نوعی از کمک هزینه تحصیلی او احساس می شود.

‘راه حل نیست’

این انجمن همچنین گفت: کاهش درسی به عنوان پیشنهاد شده توسط دولت نمی خواهد حل مشکل دانش آموزان مواجه شده اند در زمان جلسه علمی.

“وزارت آموزش و پرورش باید به جای نیشگون گرفتن و کشیدن الگوی مقالات سوال برای امتحانات هیئت مدیره. در میان تغییرات و ما پیشنهاد افزایش تعداد یک علامت سوال و بیشتر علائم به صورت سوالات چند گزینه ای” آقای رحمان گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>