Assassin’s Creed سالن پذیرایی خدای اودین Watch Dogs لژیون Far Cry 6: نکات برجسته از مجازی یوبی سافت رو به جلو 2020

بازی در این مستند ارائه شده بازیکنان برخی از صورت ظاهر از کنترل و حتی اگر آن را فقط به نوع مجازی. برگزاری یک کنترل در دست شما و تاثیرگذار انتخاب بدون لحاظ جسمی در حال حرکت می تواند رضایت بخش است. یوبی سافت تاریخ 12 ژوئیه (جولای 13, IST) رویداد مجازی یوبی سافت رو به جلو یا “UbiForward’ به گرسنه پارسه چیزی به نزول دندان های خود را برای سال پیش رو است.

فرانسوی, فیلم بازی های شرکت یوبی سافت مستقر در Montreuil تاسیس شد در سال 1986 توسط خانواده Guillemot. بازی های نهاد نوتبوک برخی از به یاد ماندنی ترین بازی های ویدئویی مانند Rayman, Assassin’s Creed, Far Cry, Tom Clancy, سازمان دیده بان سگ و فقط رقص.

در اینجا برخی از نکات برجسته از یوبی سافت گرایی:

سازمان دیده بان سگ لژیون: مجموعه ای در اینده لندن, سازمان دیده بان سگ لژیون عاقبت به Watch Dogs 2 شرح زیر روزمره مردم با هم متحد شدند در نظارت دولت اجرا فاسد شرکت های خصوصی امنیتی انگلیس.

بازیکنان هدف در اینجا برای ساخت خود مقاومت برای آزادسازی لندن آسمان شهر فساد, پایان حکومت ترور اعمال شده توسط انگلیس و پیدا کردن افرادی که پشت هماهنگ بمب گذاری که مقصر بودن در DedSec راز نرم جمعی. برای انجام این کار بازیکنان می توانید استخدام کسی که آنها می خواهند از همه از لندن و دسترسی به DedSec قابل توجه قابلیت های نرم. راه های مختلف به رویکرد ماموریت است که بخش مهمی از شخصیت های مختلف شما می توانید استخدام خود را به مقاومت در برابر.

در UbiForward های سینمایی نقطه اوج تریلر به کارگردانی آلبرتو Mielg منتشر شد; آن را می گوید داستان از ویدئویی جدید از دیدگاه یک راننده تاکسی که می پیوندد مقاومت است.

انتشار میله میله برای 29 اکتبر این سال است.

Assassin’s Creed Valhalla: زمانی که تیزر تریلر برای سالن پذیرایی خدای اودین منتشر شده در اوایل سال جاری پارسه بودند هیجان زده در مورد وایکینگ ها-بر اساس داستان و محیط گرا در اطراف اساطیر نورس است.

شما به عنوان Evior یک وایکینگ مهاجم مطرح به یک جنگجوی بی باک. Evior ماموریت خود را به رهبری قبیله از یخی desoltion در Noarway به یک خانه جدید در میان مزارع سرسبز از 9 قرن انگلستان مملو از خطرات ناشی از خرده اعیان و پادشاهی متخاصم.

این بازی ویدئویی در دسترس خواهد بود از نوامبر 17, اما قبل از دستور باز هستند.

Far Cry 6: این بازی انتشار امواج آنلاین صرفا برای این واقعیت است که تبه کار آنتون Castillo برگزار خواهد شد توسط Giancarlo Esposito (به Mandalorian, Breaking Bad, Better Call Saul).

به عنوان دنی Rojas (قابل پخش به عنوان یک شخصیت زن یا مرد) پارسه کمک خواهد کرد استوک آتش انقلاب از طریق جنگ چریکی در سراسر جزیره یارا از جنگل ضخامت به خیابان های شهری پایتخت اسپرانزا.

بازیکن می تواند اهرم قدرتمند آرایه ای از سلاح ها و وسایل نقلیه و ساخت شبکه ای از متحدان به مبارزه در کنار شما از جمله دندان های نیش برای استخدام مانند Chorizo های خطرناکی منحرف سگ وینر. به عنوان رئیس جمهور Castillo آماده پسرش دیگو, بازی های برگزار شده توسط آنتونی گونزالس (Coco) برای موفقیت شما انجام همه شما می توانید برای اطمینان از برنامه های خود نمی آیند به نتیجه برسد.

اما ما باید صبر کنیم تا مارس سال 2021 به واقع آن را بازی کند.

Tom clancy’s Elite Squad: اول شخص تیرانداز پارسه به جلو نگاه به این یکی. جمع آوری و ارتقاء شخصیت های مورد علاقه خود از Rainbow Six, Ghost Recon, The Division, Splinter Cell و بیشتر بر روی دستگاه تلفن همراه. پس از آن بازیکن می تواند فرمان خود را به بهترین جوخه در خیره کننده و پویا پنج در مقابل پنج جنگ است. یکی همچنین می توانید پیش بینی حالت کمپین های منحصر به فرد تام کلنسی داستان.

قبل از ثبت نام برای بازی در حال حاضر باز است.

بیش از حد فرار: یوبی سافت جدید رایگان-به-بازی-نبرد رویال تجربه در مجموعه داستانی شهر نئو Arcadia و از طریق یک فرم از واقعیت مجازی هر کسی می تواند تبدیل به کسی. بازیکنان برای کشف Neo آرکادیا را در خیابان ها و پشت بام ها به درگیری شدید, گربه, موش و تعقیب و بی سابقه ای عمودی. انتظار تغییر میدانهای هم به عنوان بازیکن و فرار از پوسیدگی است که حل می شود شهر.

می آید در سراسر به عنوان آینه سیاه و سفید با cyberpunk جنگ و افزود: معاشرت با بازیکنان در سراسر Ubisoft شبکه.

مشتاق پارسه می توانید بتا باز از تجربه.

بسیاری از این بازی ها منتشر خواهد شد برای Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One و Stadia با 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X نسخه می رسند بعد از آن در سال

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>