مجمع بن بست می رسد به عنوان رامش کومار Sudhakar ابراز پشیمانی

بن بست در این مجلس بیش از سه شنبه شب جنگ لفظی بین رئیس سابق K. R. رامش کومار و آموزش پزشکی وزیر K. Sudhakar به پایان رسید در روز پنج شنبه با بلندگو Vishweshwar Hegde Kageri انداختن امتیاز حرکات بعد از هر دو اعضای ابراز تاسف خود را از اظهارات.

هر دو دکتر Sudhakar و آقای رامش کومار گفت: آنها ابراز تاسف در مورد آنها نقض امتیازات اعضای خانه در طول بحث در قانون اساسی هند است.

پس از جنگ از کلمات در روز سه شنبه دکتر Sudhakar به دنبال به حرکت یک امتیاز حرکت علیه آقای رامش کومار و رهبر مخالفان Siddaramaiah به دنبال به حرکت مشابه حرکت در برابر دکتر Sudhakar در حالی که برخی از BJP اعضای تا به حال حتی به دنبال تعلیق آقای رامش کومار در روز چهارشنبه.

The former Speaker K.R. Ramesh Kumar speaking in the Legislative Assembly on Thursday

رئیس سابق K. R. رامش کومار صحبت کردن در این مجلس در روز پنج شنبه

به عنوان به زودی به عنوان خانه ملاقات روز پنج شنبه آقای Siddaramaiah به دنبال حرکت در برابر حرکت دکتر Sudhakar این ادعا که دومی نقض امتیازات آقای رامش کومار و خانه با توصیف رد صلاحیت 17 کنگره و JD(S) قانون گذاران به عنوان یک “توطئه” انقلابي در برابر آنها سپس سخنران (آقای رامش کومار) سال گذشته است.

آقای Siddaramaiah گفت: دیوان عالی کشور بود و بخشی از تایید سفارش در رد صلاحیت تصویب و سپس سخنران. “به عنوان سخنران و آقای رامش کومار گذشت ، در جایی که توطئه در آن هست ؟ علیه او توطئه بود تخم?” رئیس سابق وزیر پرسید و خواست آقای Kageri برای اقدام علیه دکتر Sudhakar برای اظهارات خود در دیوان عالی کشور منظور و توهین سخنران صندلی.

دکتر Sudhakar نیز به دنبال به حرکت در برابر حرکت آقای رامش کومار به اتهام استفاده از “unparliamentary کلمات” در برابر او هنگامی که او صحبت کردن در مورد قانون اساسی و برش های کوتاه بیان.

دکتر Sudhakar سه بار عضو گفت: او فقط به عنوان خوانده شده apex دادگاه حکم بر رد صلاحیت 17 قانون گذاران و ادعا شده است که بی عدالتی شده بود پرداخت به آنها را ناقص و مغرضانه و اقدامات پس از آن سخنران.

در خود روحیه ضد دکتر Sudhakar خواندن برخی از اظهارات در برابر رد صلاحیت قانون گذاران توسط آقای رامش کومار زمانی که او سخنران. به جای اینکه بی طرف سخنران مغرضانه بود و رد صلاحیت آنها را برای تمام مدت مجلس به وزیر گفت.

“من به اینجا می آیند به دلیل کار سخت من هر چند من نمی هر گونه سیاسی سلسله. چسبیدن به من اگر من عبور کرده اند به بی جی پی با در نظر گرفتن پول” دکتر Sudhakar گفت و ابراز تاسف خود را اگر او تا به حال نقض امتیازات اعضای خانه.

آقای رامش کومار گفت: “من آماده هر کلمه ای که تا به حال ادا به عنوان سخنران. من نه خارج از آن. من نه گفت: هر unparliamentary کلمه برای نشان دادن بی احترامی به هر یک از اعضای خانه است.” وجود دارد بدون نیاز به او را در زندگی عمومی با گفتن نهفته است. اما او نمی خواهد تبدیل به یک فرد با ابراز تاسف اگر هر عضو آسیب سخنان خود در بحث های آقای کومار گفت.

قانون و امور پارلمانی وزیر J. C. Madhuswamy اعتراض به سخنران به رها کردن دو حرکت هر دو به عنوان اعضای ابراز کرده خود پشیمان بیش از این تحولات است. بلافاصله آقای Kageri گفت که او تا به حال کاهش یافته و حرکت به دنبال نقل مکان کرد توسط آقای Siddaramaiah و دکتر Sudhakar.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>