در 500 متر جدول پراگ شهروندان خداحافظی به کروناویروس با یک شام

نشسته در حدود 500 متر طول جدول پوشش داده شده با پارچه سفید پراگ شهروندان جمع آوری شده در قرون وسطی پل چارلز در روز سه شنبه برای خداحافظی به کروناویروس جدید بیماری همه گیر.

در آستانه کاهش و در عین حال بیشتر محدودیت های اعمال شده از مارس برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 بیماری, مردم, پر, پل, یک نقطه عطفی است که اجرا می شود بین تاریخی پراگ چهارم در بانک ها از رودخانه مولداو.

Residents sit to dine on a 500 meter long table set on the medieval Charles Bridge, after restrictions were eased following the coronavirus pandemic in Prague, Czech Republic, Tuesday, June 30, 2020.

ساکنان نشستن به ناهار خوردن در 500 متر طول جدول مجموعه در قرون وسطی پل چارلز پس از محدودیت بودند کاسته زیر coronavirus همه گیر در پراگ جمهوری چک روز سه شنبه 30 ژوئن 2020. | عکس های اعتباری: AP

“پل خوب استعاره های مختلف مردم می توانند جمع آوری” گفت: Ondrej Kobza که سازماندهی این رویداد است. این رویداد “یک نوع جشن به نشان می دهد که ما می ترسند که ما بیرون رفتن و ما نمی خواهد در خانه گیر کرده است,” او گفت و اشاره کرد که شام شد و تنها ممکن است به دلیل وجود دارد به سختی هر گردشگران در حال حاضر.

مهمانان دعوت شده بودند برای به اشتراک گذاشتن خود را در میان وعده های غذایی و نوشیدنی آنها به ارمغان آورد.

جمهوری چک بود که در میان برای اولین بار به پیاده سازی سخت محدودیت های طراحی شده برای مقابله با کروناویروس در اواسط ماه مارس. همانطور که از ژوئن 30 کشور از 10.7 میلیون گزارش 11,895 موارد و 349 مرگ و میر متصل به بیماری های بسیاری در کمتر از بسیاری از غربی آن همسالان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>