در خانه با موسیقی

های, لیست پخش, معرفی آلبوم حفر قدیمی وینیل و دیسک های فشرده و بررسی سیستم عامل های آنلاین بدیهی است که افزایش در سراسر جهان با بسیاری از مردم قفل شده در صفحه اصلی زیر کرونا, شیوع ویروس.

در هند مانند بسیاری از مناطق دیگر نیز شاهد بسیاری از نوازندگان ضبط به طور مستقیم از صفحه اصلی و پخش آنلاین.

کاوش طیف

جامعه موسیقی شده است به شدت ضربه توسط این تحولات با کنسرت در حال لغو ضبط برنامه رفتن بلا استفاده و برگزارکنندگان کار از خانه. هنوز چند تلاش ساخته شده بودند برای انتقال موسیقی از طریق رسانه آنلاین. بررسی ژانرهای مختلف من در بر داشت برخی از کار های جالب در Hindustani classical music, موسیقی, خود ارضایی, مستقل نوازندگان و DJ مجموعه. از آنجا که این سبک نیاز به یک حداقل تعداد زیادی از مردم آن را نسبتا آسان بر خلاف یک گروه راک یا حتی یک فیلم, موسیقی, ارکستر.

هنرمندان ایران, ابتکار توسط sarod بازیکن Abhishek Borkar و عاشق هنر Shripad Bhalerao سازمان های روزانه جشنواره موسیقی کلاسیک و رقص. این هنرمندان را از خانه و هر چند برخی از آنها مانع از آنجا که آنها نمی تواند به یک tabla و هارمونیوم بازیکن به سفر برای رسیتال قرار داده تا برخی از عملکرد فوق العاده رله live on Facebook.در چند روز منتهی به جمعه, مارس 24 یکی دیدم خوب اجرای صوتی توسط Gulamfarid Vohra که خواند raag Maru Bihag, Anuratn Rai در Ahir Bhairav و Nat Bhairav, Meenal Mategaonkar در Multani و Pooja Athavale Bakre در Sawani. ویولونیست سونیتا Bhuyan پیوست شده در صفحه کلید توسط پسرش Ronojit Bhuyan و Sachin Patwardhan بازی raag Shree در اسپانیایی veena اقتباس از گیتار الکتریک.

نزدیک اتصال

یکی دیده نشده و بسیاری از این نوازندگان و رقصنده اصلی در جشنواره های موسیقی. این یک فرصت فوق العاده برای رسیدن به مخاطبان اصلی. علاوه بر این جشنواره شناخته شده دیگر نوازندگان رله زنده در Facebook و Instagram. این شامل غزل خواننده Gayatri Asokan صوفی خواننده Sonam Kalra و tabla توان Anuradha رفیق.

در Carnatic music, پیانیست آنیل Srinivasan سازماندهی Janatha مقررات منع رفت و آمد آنلاین جشنواره در مارس 22. مانند هنرمندان ایران, رویداد این یکی را دیدم برخی از عظیم استعداد جوان. نیز وجود دارد برخی از نام تاسیس مانند veena توان Jayanthi Kumaresh خواننده Sikkil Gurucharan و نوازنده فلوت Shashank. من گرفتار Shashank ظاهر و او قطعه از انواع raags از Kirwani و Charukeshi به Dwijawanti و Salaga Bhairavi.

در مجموع مقایسه با کلاسیک جریانهای من گوش به DJ راسل مجموعه زندگی در Facebook و برنامه Streo. ما بیشتر استفاده می شود به گوش او چرخش برخی كلاسيك, پاپ, راک و بالیوود در Bandra درب شماره 1 اما در این نمایش او در بازی خانه موسیقی هیپ هاپ, رگی و smooth jazz, جریان مستقیم از محل اقامت خود را. چیزهای واقعا سرد.

زمانی که من چک کردن این زندگی آنلاین جریانهای رفتم جالب جدید موسیقی در سیستم عامل های دیجیتال. توصیه می شود خواننده پاپ مندی مور گشت آلبوم نقره فرودالکترونیکی تولید Cerrone آخرین نسخه DNAبرخی از اعداد از A. R. Rahman در آینده 99 آهنگ ها, بنگلور, گروه راک حرارتی و یک ربع یک دنیای دیوانه یکnd مستقل خواننده اوشو جین EP Wahaan.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر