حداقل 12 کشته در سیل در جنوب غربی چین

مقامات در جنوب غربی استان سیچوان چین گفت: حداقل 12 نفر کشته و 10 در حال از دست رفته زیر باران های سنگین اضافه کردن به رشد تلفات از تابستان جاری شدن سیل در سراسر کشور است.

سیچوان را Mianning شهرستان شد, توفان, طوفان روز جمعه و شنبه با جاری شدن سیل به ویژه در Yihai, شهرستان, شهرستان دولت گزارش شده است. دو دستگاه خودرو سقوط به رودخانه در امتداد یک سیل آسیب دیده بزرگراه و 7,705 نفر تخلیه شدند در این منطقه است.

منطقه نهفته در یک دشت در پای تپه های شیب دار که در نهایت منجر به فلات تبت منبع چین عمده رودخانه.

In this June 24, 2020, photo, a man walks through a flooded village in Huishui County in southwestern China's Guizhou Province.

در این 24 ژوئن 2020, عکس یک پیاده روی را از طریق یک روستای آب گرفتگی در Huishui شهرستان در جنوب غربی چین در استان گوئیژو. | عکس های اعتباری: AP

در سراسر کشور, جاری شدن سیل پس از شروع ماه ژوئن اتحاد چپ 78 نفر کشته و یا گم شده و یا آسیب دیده بیش از 1,00,000 خانه و اقتصادی مستقیم ناشی از ضرر و زیان حدود بیش از 25 میلیارد یوان ($3.5 میلیارد دلار) وزارت مدیریت اورژانس گفت: در روز یکشنبه.

فصلی و جاری شدن سیل در بازدید از حد از چین هر سال و مقامات به دنبال کاهش آسیب از طریق استفاده از سدها به ویژه عظیم سه دره ساختار در یانگ تسه.

چین بدترین سیل در سال های اخیر شد و در سال 1998 زمانی که بیش از 2000 نفر کشته و تقریبا 3 میلیون خانه ویران شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *