حداقل 13 روزنامه نگاران آمریکایی ایستاده به اخراج از چین در اقدامی تلافی جویانه برای محدودیت های اعمال شده توسط برگ برنده دولت در ویزا برای چینی های دولتی از رسانه های فعال در ایالات متحده

دولت چین اعلام کرد که آمریکایی ها کار در سه عمده ایالات متحده روزنامه ها را مجبور به تسلیم شدن خود به پرس کارت در عرض 10 روز. آنها تمام خواهد شد اما قطعا مجبور به ترک کشور خود را به عنوان ویزا به رسانه های خود را به اعتبار.

تعدادی از روزنامه نگاران تحت تاثیر قرار در سه مقاله – نیویورک تایمز, وال استریت ژورنال و واشنگتن پست – حداقل 13 و می تواند بالاتر بسته به اینکه چگونه به طور گسترده گروه تعریف شده است گفت: خبرنگاران خارجی’ Club چین یا FCCC.

این امر می تواند تا حد زیادی بزرگترین اخراج خبرنگاران خارجی از چین در حافظه اخیر است.

“وجود دارد هیچ برندگان در استفاده از روزنامه نگاران به عنوان دیپلماتیک آلت را به دو برجسته اقتصادی قدرت” به FCCC در بیانیه ای گفت.

آمریکا اوایل این ماه اعلام کرد که پنج تحت کنترل دولت چین رسانه خواهد بود محدود به 100 ویزا عملا اخراج حدود 60 روزنامه نگاران. آن ذکر شده به طور فزاینده ای سخت نظارت آزار و اذیت و ارعاب از آمریکا و دیگر خبرنگاران خارجی مشغول به کار در چین است.

چینی رسانه های استخدام حدود 160 شهروندان چینی در ایالات متحده و شامل رسمی شین هوا خبرگزاری چین و جهانی شبکه تلویزیونی در خارج از کشور بازوی دولت در پخش دوربین مدار بسته.

وزارت امور خارجه اعلام این خبر گفت: شهروندان آمریکایی کار برای سه روزنامه با اعتبار انقضای این سال باید خود را تسلیم پرس کارت در عرض 10 روز. آنها نیز خواهد شد محروم از کار در نیمه خودمختار سرزمین های هنگ کنگ و ماکائو وزارت گفت.

تا زمانی که این خبر چین تا به حال اخراج نه خبرنگاران خارجی پس از سال 2013 FCCC گفت.

تعرفه و تجارت جنگ

چشمگیر مرحله که شوکه خبرنگاران خارجی در چین است که آخرین حرکت تلافی جویانه در یک سری از اختلافات بین دو دولت است.

آنها باقی می ماند ادغام در تعرفه و تجارت جنگ اخیر با وجود آتش بس و معامله عصبانی کلمات بیش از coronavirus همه گیر است که برای اولین بار پدید آمده در چین و در سراسر جهان گسترش.

چینی رسانه های دولتی منتشر سرمقاله پس از وزارت امور خارجه اعلام سرزنش از طرف ایالات متحده.

“تاثیر ایالات متحده حرکت می کند را نمی توان محدود به حوزه رسانه را ایجاد منفی به طور کلی اثرات و جدید از عدم قطعیت به رابطه” حاکم حزب کمونیست روزانه مردم روزنامه در سرمقاله.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo مورد مناقشه مقایسه بین چین و ایالات متحده اقدامات گفتن خبرنگاران در واشنگتن که آنها لذت بردن از آزادی مطبوعات که وجود ندارد در چین است.

“این افراد که ما شناسایی … بخشی از تبلیغات رسانه های,” او گفت:. “ما شناسایی کرده ایم این به عنوان ماموریت خارجی آمریکا تحت قانون است. این نیست سیب به سیب و من پشیمان چین تصمیم امروز بیشتر به سلب جهان توانایی برای انجام رایگان مطبوعات عملیات.”

این افراد روزانه سرمقاله گفت: چینی خبرنگاران در امریکا “همیشه رعایت ایالات متحده قوانین و مقررات روزنامه نگاری و اخلاق و اصول بی طرفی و انصاف و حقیقت و دقت است.”

روزنامه محکوم کردن اقدام

سردبیران هر سه روزنامه آمریکایی محکوم اکشن چینی.

دین Baquet اجرایی سردبیر نیویورک تایمزگفت: آن را یک “اشتباه قبر” برای چین به برش خود را از برخی از جهان بالا سازمان های خبری از سوی آمریکا و دولت ها به سرعت حرکت می کند به حل و فصل اختلاف.

“سلامت و ایمنی مردم در سراسر جهان بستگی دارد بی طرفانه گزارش در مورد آن دو اقتصاد هر دو آنها را در حال حاضر مبارزه مشترک اپیدمی” او با اشاره به بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی